SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o wglad i sprawdzenie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18766
Czesc mam pytanie odnosie treningu piatek sobota niedziela tak zeby w tygodniu miec wolne bo chodiz mi o szkole tzn wygladalo by to tak

Piątek:
Klata tric
Sobota:
Plecy bic
Niedziela:
Barki nogi
i do piatku wolne od silowni mozna tak??cel masa

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dlamnie to za mało ćwiczysz. Ja też chodze do szkoły mam godzinny trening i ćwiczę pon wtor czwar piąt.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
trzy dni Ci wystarczą ale 3 dni pod rząd to nie dobry pomysł bo mięśnie nie maja czasu na regenerację, najlepiej abyś robił trening -wolne-trening-wolne-trening-wolne-wolne a jezeli nie możesz to chociaż 2 dni treningu 1 lub 2 dni przerwy i trening

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18766
no dobra ale sory wracam zje.bany po 9 godzinach w budzie musze zakuc na nastepny dzien i jeszczcze mam miec sily isc na silownie po czym spac 6-7 godzin??dlatego pytam czy taki plan jest dobry Masterice sog dla ciebie bo o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki!!

Zmieniony przez - Samowar w dniu 2005-02-12 12:26:21

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
Nie masz abona więc soga nie dasz

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18766
to jak to sie stalo ze glos zostal zaliczony?? a ten glos to chyba sog??

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
Ten głos to głos oddany na temat czyli tak jakby temat dostał soga

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18766
no to loozz ale checi byly

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
I to się liczy, a odemnie masz pierwszego

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18766
to dziekówa jeszcze raz

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bania u cygana - martwy ciag

Następny temat

Potrzebna pomoc w redagowaniu strony!!

electro
Polecane artykuły