SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką bronią władasz ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7115

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fighter ,przecierz wiesz co kocham najbardziej (NOZ),
ale jeszcze kocham mniej palki , nunchako , garrota, kubotan ,sai, kopo ,bandana, no i dla relaksu miecz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda mi czasu na bron, na stojaku stoja dwie katany, kiedys bawilem sie nunchaku, teraz wole pojsc na silownie...
po co bron skoro i tak jej nigdy nie uzyje a zycie jest za krotkie zeby marnowac czas...fajna rzecz robi moj kumpel, jezeli wyskakuje mu jakas akcja na ulicy spokojnie wyciaga z kieszeni ochraniacz na zeby))))) w wiekszosci przypadkow kolesie odpuszczaja-no i ma chlop 190 cm i 95 kg wagi...(trenowal boks)

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


sorki ale kumpel stwierdzil ze wyszedl niewyjsciowo w moim profilu wiec zmieniam zdjecie-teraz wyglada jak byk)))))
niech sie chlop cieszy w koncu cala polska go oglada))))

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17433
Seiken - wiem, akurat Ciebie nie pytałem

Freestyler: Nie mów, broń się przydaje. Przynajmniej jedno
dobre sprzęcisko każdy facet powinien mieć w swoim porfolio.

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powiesz mi fighter ze kiedykolwiek bedziesz mial szanse uzyc swojej katany...
zreszta moze masz racje, w koncu cwiczymy latami rozne style a nie na codzien mamy okazje je wykorzystac...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17433
Pewnie, że nie - tzn. mam nadzieję.

Ale pałka jest zupełnie na miejscu i chociaż wolałbym nie, to jak będzie przeba użyję jej bez mruganięcia okiem

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bezlitosny z ciebie czlowiek)) powiem ci ze czasem mozna przesadzic z nadgorliwoscia-kolega dostal za taka nadgorliwosc dwa lata w zawieszeniu na dziesiec...cholernie ciezko pozniej wytlumaczyc ze istniala koniecznosc uzycia az takich srodkow...

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17433
2 na 10 co to za sąd ???
Pewnie, ale jak mam mieć taką alternatywę a alternatywę przyszłości 2 metry pod ziemią to już dokonałem wyboru

Fighter
www.kyokushin-matsushima.of.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno jest pewne jezeli mamy sie poslugiwac bronia to lepiej to robmy dobrze
sam bylem swiadkiem akcji gdzie gosc wyskoczyl z ogniwem lancucha na lapie zamiast kastetu i tym samym ogniwem dostal w twarz))))))

Pozdrawiam
Freestyler
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Fightera

Następny temat

Kempo Tai Jutsu

electro
Polecane artykuły