Witam !
w rynku polskim i nietylko orientuje sie i to dosyc dobrze ale generalnie nic nie wiem o rynku zza oceanu :P
piszcie chlopaki jak wyglada sytuacja z odzywkami w stanach :)
w rynku polskim i nietylko orientuje sie i to dosyc dobrze ale generalnie nic nie wiem o rynku zza oceanu :P
piszcie chlopaki jak wyglada sytuacja z odzywkami w stanach :)
Krzysztof Piekarz
..
