SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ubiór XXL dla szosowca amatora

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13616
witam
braci kolarzy

Mam swój sprzęt i lubie posmigac na szosie
mam problem z kupnem odzieży kolarskiej dla siebie - wymiary
czy jest mozliwe w ogóle kupić koszulki, spodenki dla moich rozmiarów ?

jesli tak proszę o jakies linki, będę wdzięczny
pozdrawiam

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17155
Ciężko będzie, trza szyć na miare, ja przy swoich wymiarach śmigam w xxl i wcale duży nie jestem

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1176
Ja nie jestem kolarzem :P bmx rulez!!! :P

Poczuj ten sport...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17155
Donio:
Spróbuj popytać w http://www.bcmnowatex.com.pl może tam da się coś załatwić.

Zmieniony przez - Nie Amator w dniu 2004-12-29 19:20:34

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13616
thx
sog

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 153
Ja ważę 110 kg prz wzroście 178cm.Klatka 130,brzuch 120.Jak pobiegałem po sklepach to i dostałem dla siebie i spodenki i bluzu.Także zyczę powodzenia.Dla "potworów"też szyją".
Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13616
dzieki

kupowałeś w necie ?
w jakich sklepach - miescie ?

sklep podany przez Nie-amatora ma duze rozmiary, max w klacie to 128 cm.

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 153
W sklepie "Żuchliński"w Rumii k/Gdyni.Mają swoją stronę w necie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

post Melaniuka-magiczny sposob na wzrost czy lipa?

Następny temat

Korba Shimano deore m510

electro
Polecane artykuły