SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o komentarze Cell Pump + D-ribose

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2647
Co myślicie o takim cyklu? Planuję zakup tych specyfików ale nie wiem czy nie jest to poprostu powielenie składniku cp. Powiem że jak jechałem na mono i przerzuciłem się na kretke z d-ribose to różnica nawet była. Myśle jeszcze żeby dorzucić Magnum Megabol'a co by troche masa skoczyła. No i oczywiście białko. Jak myślicie?

Pzdr

-...kim jest ten Rambo ?! Bogiem ?!
- Bóg jest miłosierny, On nie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31924
d-ribose bardziej do mona pasuje.a cell pumpa bierz samego bo on ma juz w sobie dopalacze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
cp + zma + białko
bedzie ok
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Merytorycznie wydaje się słuszne takie połączenie ale finansowo już raczej nie. Jeżeli zależy ci na rybozie, to to w Creafusion masz prekursor tej substancji
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie radze ci kupować, Cell Pump to taka kreatyna do której nie trzeba dodatków, w postaci transporterów , radze kupić białko i ZMA.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
zma

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2647
A można coś więcej o tym ZMA. Co to głównie daje i jakie dawki. Czytałem że ok 4 tab przy intensywnym treningu.


Thx

-...kim jest ten Rambo ?! Bogiem ?!
- Bóg jest miłosierny, On nie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
zma to cynk + magnez + wit b6 bardzo dobra rzecz na regeneracje, zma jesz przed snem

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2647
A czy to opakowanie 600 ileś gram wtstarczy na cykla czy może dokupić jeszcze mono?


Pzdr

-...kim jest ten Rambo ?! Bogiem ?!
- Bóg jest miłosierny, On nie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27130
Starczy na cykl 35 dni ale radziłbym dożucić jeszcze mono, bo to niewielki wydatek a efekty będą napewno zadowalające.Sam dziś właśnie kończe cykl na CP + mono i efekty extra.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 546
Do cell pumpa nie sa juz potrzebne transportery ani jakies dodateczki. Osobiscie polecam do CELL PUMPA jakies bialeczko i CARBO

POZDRAWIAM [][][]-----------[][][]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko brać czy nie brać?

Następny temat

lipa....

electro
Polecane artykuły