Co myślicie o takim cyklu? Planuję zakup tych specyfików ale nie wiem czy nie jest to poprostu powielenie składniku cp. Powiem że jak jechałem na mono i przerzuciłem się na kretke z d-ribose to różnica nawet była. Myśle jeszcze żeby dorzucić Magnum Megabol'a co by troche masa skoczyła. No i oczywiście białko. Jak myślicie?
Pzdr
Pzdr
-...kim jest ten Rambo ?! Bogiem ?!
- Bóg jest miłosierny, On nie.
Krzysztof Piekarz
, radze kupić białko i ZMA.