SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

200zł! do wykorzystania...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34255
Cześć!

Powiem na wstępie jezeli chodzi o mnie iz nie chce budowac wieeelkiej masy, tylko zalezy mi na ladnym, beztluszczowym umiesnieniu, poniewaz:
-ćwicze (moze nie wyczynowo), raczej tancze breakdance (widziałem tutaj takze takich ludzi, ale oni mi nie potrafia pomoc co do supli)
Jak wiadomo do tego czegoś potrzebna mi takze siła... Cwicze duzo w domu, pompki, grzet, brzuch, macham czasem hantelkami... Na silownie zapisze sie od stycznia i teraz pytanie...
Jakie rzeczy moge kupic majac do wydania okolo 200zl, przeczytałem jak narazie, ze dobrym polaczeniem byloby:
Hi TEC Protein (jako białko)
ZMA (regeneracja, sen, wchlanianie bialka)
l-glutamina (pomaga ogolnie, dobry aminokwas i budulec miesni)

Moze jednak to jakos zmienic? Jezeli cos to czyjej firmy i dokladnie ktore??

Pomózcie prosze :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Dees dwieście zł. chcesz wydać jednorazowo czy np. miesięcznie? zma byłby dobrym wyborem napewno niezależnie od innych czynników a reszta to już zależy od tego czego oczekujesz choć rozumiem to o czym piszesz ale i tak jest to mało dokładne stwierdzenie bo czy będziesz miał dużą masę, czy tylko siłę, czy wytrzymałość to zależy w bardzo dużym stopniu od rodzaju treningu, więc napisz coś więcej bo jak ci odpowiem zależy właśnie od tego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34255
Otóż, ćwicze breakdance 2/3 razy w tygodniu, trening silowy i nauka, w domu cwicze najnormalniejsze pompeczki, brzuszki, grzbiet... Czego oczekiwac? No na pewno narazie nie bedzie żle jak sie troszke masy nabierze, ale tylko i wylacznie bez tłuszczowej, co za tym idzie jak sie zapisze na silownie to pewno sila wzrosnie wraz z cwiczenami, a wytrzymalosc to tam ;). Trudno powiedziec tutaj cos jeszcze... 200zl to tak jednorazowo no nawet 250... Moze nie miesiecznie, ale na tyle, ze sie skonczy i kupie nowe... :).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
myślę, że zma i bulk/po ok.50% białka i węglowodanów/ i w miarę dobra dieta powinno na start wystarczyć, po jakims niedługim czasie możesz dokupic kreatynę i powinno być coraz lepiej z masa przy jednoczesnym niezatracaniu walorów estetycznej sylwetki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 11455 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 83143
zma no ja bym to sianko na jedzenie dołożył ,a jak nie to jakiś gainerek (np Vitalmaxa 4,5 kg) i do tego tanie białko (sojavit 2250g)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34255
myślę, że zma i bulk/po ok.50% białka i węglowodanów/ i w miarę dobra dieta powinno na start wystarczyć, po jakims niedługim czasie możesz dokupic kreatynę i powinno być coraz lepiej z masa przy jednoczesnym niezatracaniu walorów estetycznej sylwetki.
-------

Apokalipsa, mówisz o białku, podaj jakos konkretnie którye... Mozesz cos z hi tec, bo maja teraz promocje... Myslisz, ze te protei jest dobre?? Diete narazie mam CKD... Pozniej mówisz kreatynke... Która?? Doradz jakos doslowniej, bede bardzo wdzieczny :).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
napisałem ci o bulku bo to pozwala budować masę dobrej jakości i taką odżywkę proponowałbym ci z Olimpu/profi whey mass lub topp mass/, kreatyna może być z hi-teca bo jest dobrej jakości, zma też z jednej z wymienionych już firm może być, zapoznaj się z cenami i składem i sam wybierz/.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
bulk to nie bialko, jest to odzywka ktora sklada sie w 50 % z weglowodanow i 50% bialka. przkladem jest profi whey mass, hitec chyba nie ma bulka ale nie jestem pewny

bad boy

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
kreatynka + ZMA ~100zl, do tego bulk 2-3kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34255
A dobra alternatywa nie byłoby np. hi tec Trotein? Wiem, ze nie ma po rowno i rozumiem juz co i jaka jest roznica, ale jednak szukam czegos hi teca... Tio jak z tym bedzie??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
hi tec protein to bialko, a nie bulk a czemu akurat hi tec?

bad boy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump

Następny temat

CP+THERMA PRO

electro
Polecane artykuły