Wiem Wiem za chudo, popracuj nad masa, ale ja prawie nie cwicze na silce, poprostu 1,5 roku kyokushin trenuje i przytym staram sie jesc duzo weglowodanow :P co prawde chcialbym troszke masy zlapac, ale nie zaduzo zeby nie stracic cennej szybkosci w sporcie ;) chcialbym zebyscie ocenili
Kyokushin do konca mych chwil....
Krzysztof Piekarz


,na pewno nie powalisz nikogo jednym strzlaem z taka lapka,a o noga juz nic nie bede mowil