Jesli byscie mogli doradzić, aminokwasy które mają najbogatszy skład(najlepiej zeby były tez aminki rozgałęzione w składzie).
Zastanawiam sie nad Trec'iem w proszku, opakowanie 400g wydaje sie dosc kuszące, ale jest jeszcze pare opcji w płynie. Tyle jest tych aminokwasów w ofertach roznych sklepów ze porównanie składów zajmie mi miesiąc. Skonczylem wlasnie 2 opakowanie CellPump'a+ZMA+TT+Fenuplast i mam zamiar sie troche podrzeźbić a aminy są do tego dobrym wspomagaczem jako antykatabolik.Tak więc czekam na propozycje.
Zastanawiam sie nad Trec'iem w proszku, opakowanie 400g wydaje sie dosc kuszące, ale jest jeszcze pare opcji w płynie. Tyle jest tych aminokwasów w ofertach roznych sklepów ze porównanie składów zajmie mi miesiąc. Skonczylem wlasnie 2 opakowanie CellPump'a+ZMA+TT+Fenuplast i mam zamiar sie troche podrzeźbić a aminy są do tego dobrym wspomagaczem jako antykatabolik.Tak więc czekam na propozycje.
Krzysztof Piekarz
***