SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie dot. fazy nasycenia....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 101 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 242
Chciałem zrobić nasycenie trzema produktami: białeczko, amino i witaminy. Czy sądzicie, że to dobry zestaw? Zastanawiam się, bo przecież nie ma tu "aktywatora", co prawda na robieniu siły mi nie zależy, a jeść będę dobrze...

dj_kozi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
no wlasnie... i pijesz po 20g bialka... a inny np po 30-35... zresztą ja po treningu jem 250g sera bialego z ciemnym pieczywem a to juz jest masa bialka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
a co roumiesz pisząc "nasycenie"?

zestaw jak zestaw , bez diety nic nie wart.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
nasycenie białkiem?
przedawkoanie witamin tez nie jest kozystne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21300
ale bedzie bomba po bialku i aminokwasach

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 101 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 242
odpowiedź "bomba" mi się spodobała
o przedawkowanie to chyba nie mam co się martwić, dla normalnego człowieka to jest sprawa wręcz niewykonalna,
a niech mieśnie mają trochę budulca, co?

dj_kozi

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21300
ja uwazam ze nie ma sensustrata materialu

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
ale wytłumacz o co ci chodzi z tym nasyceniem białka ...?

białko przeciez nie jest magazynowane nadmiar jest wydalany ...
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
chyba ze mysli o nasyceniu - powiekszeniu - miesni, najwiekszego magazynu bialek :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9848
kiedys byl artykul w Flexxie o ładowaniu białkiem moze o to mu chodzi

<<< wszystko jest bez sensu lecz nic bez znaczenia >>>

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
ale to "ładowanie białkiem" to zupełnie co inego niż np. faza nasycenia kreatyną

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
protein puls feeding ??
jak tak to upadla teoria :D
byl kiedy gdzies watek na ten temat :D
nie wszystko co w Flexie jest prawdziwie

powiem wiecje niewiele :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje dobrej rady (help me)

Następny temat

Hi-Tec Protein - warto?

Shoty
Polecane artykuły