Szacuny
17
Napisanych postów
101
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
242
Chciałem zrobić nasycenie trzema produktami: białeczko, amino i witaminy. Czy sądzicie, że to dobry zestaw? Zastanawiam się, bo przecież nie ma tu "aktywatora", co prawda na robieniu siły mi nie zależy, a jeść będę dobrze...
Szacuny
58
Napisanych postów
10634
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36062
no wlasnie... i pijesz po 20g bialka... a inny np po 30-35... zresztą ja po treningu jem 250g sera bialego z ciemnym pieczywem a to juz jest masa bialka
Szacuny
17
Napisanych postów
101
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
242
odpowiedź "bomba" mi się spodobała o przedawkowanie to chyba nie mam co się martwić, dla normalnego człowieka to jest sprawa wręcz niewykonalna,
a niech mieśnie mają trochę budulca, co?