SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ziola ODWADNIAJACE- jekie najlepsze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
przeciez wymienił mniszek ...
tutaj trzeba przebadac u lekarza najlepiej - bo imo to bardziej jakies zaburzenie eletrolitow albo rzeczy ktore robil kolega - robil nieumiejetnie (no offense)
odpowiedz na moje pytania jeśli mozesz

Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-10-21 00:33:43
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
goral - polecam 'wprowadzenie do fizjologii klinicznej' kozlowskiego

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3626 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
jakie masz ciśnienie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4189
Jeśli chodzi o zioła odwadniające to wystarczy przejść się do jakiejś apteki zielarskiej i kupic herbatke, ktora w składzie ma np. mniszek, pokrzywe czy mącznicę. U o. Bonifratrów można kupić herbatę PILES(pokrzywa, mniszek, krwawnik, czarny bez)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie.. trzeba do lekarza...
ja po cyklu... monohydratu mialem taki skok cisnienia (retencja wody i sodu) ze musialem przerwac... i diureza (zalecenie lekarza)...
ale ja mam tak zesrany organizm ze ho ho



Zmieniony przez - om w dniu 2004-10-21 14:18:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
tu nie trzeba diuretyków tylko zmień lekarza
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
potasu trza bylo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok wiec raz mam cisnienie w normie a raz np 190 na 120 ale trazdko,i wtedy mi sie zle oddycha.mam zatkane zatoki, czy zatkane zatoki moga podwyzszyc cisniuenie bo lekzar d**** mowi zenie, ze wszystko sobie wmawiam, a bylem juz u kilku, czemu to tacy d****e? j aim ewidentnie mowie ze puchne , mam rozgrzana , sucha skore,lusczy mi sie naskorek na brwiach i wlosach ,wychodza zyly na twarzypodoczami a oni mowia ze se wmawiam. juz zrezygnowalemzlekarzy. alejak powiedzialem ze dobrzesie czuje po spinolu czyli srodku oszczedzajacemu potas oraz po duzycvh ilosciach taraxtone i uva ursi,ziola,awiec zamierzam je brac caly czas , nie sa drogie a bardzo mi pomagaja, czy moze miecx to skutki uboczne dlogotrwale ich zazywanie? acha jeszce jak zjem duzo weglowodanow to sytuacj asie pogarsza,puchne jeszce bardziej ,mam te zmiekkie miesnie aleestrogen mam w normie i testosteron i prolaktyne,mam tez ogolni emalo tłuszczu tylko t awoda .moze winstrol by mi odessal wode spod skory? albo deca?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie umie mi pomoc??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
cholera szczezre mówiąc to ni emam pojęcia ..starsznie zakreciłęś a ja nie mam pomysłu za bardzo
odpowiedz na wszesniejsze moje pytania
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tą kreatyną

Następny temat

kretka ale bez wody >??

electro
Polecane artykuły