jakie sa najlepszeziola odwadniajace? dodam zenie stosuje sterydow ale z nie wiadomych przyzczyn zatrzymuje wode pod skora ,przezto jeston asucha i luszczy mi sie oraz jestem poddenerwownany i mam podwyzszone cisnienie, lekarzesa bezradni, badani amam ok , nerki ok hormony tez, ekg serca tez, wiecnie chce bracspironolu caly czasbo to chemia , a chcialbym ziola, wydje mi si ezenajlepszeto uva ursi- macznica lekarskja i tarxtone-mniszek lekarski, czy sa jakies w tabletkach takie ziolk aw miaretanie? dieta ubogoweglowodanowa teztroche pomaga ale zatrzymuje wode pod skora n aniej a trace z miesni, aspargin tez malo pomaga.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Urosan, urosept itp.
Pogadaj z apekarzem.
A koledze polecam zmienić lekarza.Weglowodany zatrzymują wodę, sód również wiec tu musisz uwarzać.Jednak stałe przyjmowanie środków odwadniających, nawet ziołowych jakoś mi się kiepsko widzi.A z ciśnieniem to nie sa jajca wiec postaraj się coś wiecej wyciągnąc ze służby zdrowia.
Zdr.
Pogadaj z apekarzem.
A koledze polecam zmienić lekarza.Weglowodany zatrzymują wodę, sód również wiec tu musisz uwarzać.Jednak stałe przyjmowanie środków odwadniających, nawet ziołowych jakoś mi się kiepsko widzi.A z ciśnieniem to nie sa jajca wiec postaraj się coś wiecej wyciągnąc ze służby zdrowia.
Zdr.
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
...
a jak stoisz ze spozyciem sodu ?
i czy badano u Ciebie poziom elektrolitów (jakies zaburzenia)
opisz swoją niskoww dietę
mniszek jest ok
Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-10-20 22:58:28
i czy badano u Ciebie poziom elektrolitów (jakies zaburzenia)
opisz swoją niskoww dietę
mniszek jest ok
Zmieniony przez - kanarek w dniu 2004-10-20 22:58:28
...
Potas chyba nie sluzy odwadnianiu? Moge sie mylic...
>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
...
to przepraszam 

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki
...
Chodzi o prawidłową gospodarkę elektrolitową ustroju Góral. Potas i sód to 2 ważne elektrolity regulujące gospodarkę wodną organizmu (nie tylko one oczywiscie). Nieodpowiednie stężenia jednego do drugiego bądź patologie tego układu (to naczynia połączone) mogą odpowiadać za "zatrzymywanie wody".
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz


