SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Capoeira we wroclawiu, gdzie??

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1270

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Style tradycyjne.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1523
A wiec krotko o mnie o d roku chodze na silke, dalo sile i masy nabralem, za to o diecie niepamietac chcialem i jadlem wiec troche tluszczyku tez nabralem.

Chcialbym sie zapisac na capoeire ale tylko dlatego ze fajnie wyglada cala ta otoczka akrobatyczna, chcialbym sie nauczyc tak ruszac. nie chodzi mi o system walki bo wtedy zapisalbym sie na BJJ (gdyby nie to ze bym wygladal jak worek treningowy to pewnie i tak bym sie zapisal). Teraz czy tez przy capo bede mogl sobie to traktowac jako aeroby??? I najwazniejsze pytanie, studiuje we wrocku i chcialem sie tam zapisac od pazdziernika wiec poradzcie mi ktora grupa da mi mozliwosc nauczenia siefajnie skakac itd, ktora bardziej sie na tym skupia.

Aha i ile taki biznes miesiecznie by kosztowal
Sorki ze w tym dziale ale niewiedzialem gdzie :)
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
We wtorki i czwartki w podstawówce na Trzebnickiej o 17:30, w Niedziele o 17:30 na Placu Bema. Tą sekcję znam i jest tam fajnie. Są też treningi w podstawówce na Nowym Dworze, ale nie wiem kiedy.

Zapraszam!!

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1523
jeszcze pyatnko mam ile kosztuje miesiecznie taka impreza??? i czy trzeba kupowac od razu jakies biale ciuchy treningowe czy mozna cwiczyc jak sie chce ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Koszt to 50 zł, możesz być ubrany jak chcesz.

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
No i warto było posłuchać wujka Jodana.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1523
Tak dzieki wujku J :)chyba sie zapisze do grupy axe capoeira bo tylko ich moge znalesc w necie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5836
Czegoś tu nie rozumiem, ale luz...

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Krav Maga w WWA

Następny temat

Bjj w Płocku!!!!!!!

electro
Polecane artykuły