A wiec krotko o mnie o d roku chodze na silke, dalo sile i masy nabralem, za to o diecie niepamietac chcialem i jadlem wiec troche tluszczyku tez nabralem.
Chcialbym sie zapisac na capoeire ale tylko dlatego ze fajnie wyglada cala ta otoczka akrobatyczna, chcialbym sie nauczyc tak ruszac. nie chodzi mi o system walki bo wtedy zapisalbym sie na BJJ (gdyby nie to ze bym wygladal jak worek treningowy to pewnie i tak bym sie zapisal). Teraz czy tez przy capo bede mogl sobie to traktowac jako aeroby??? I najwazniejsze pytanie, studiuje we wrocku i chcialem sie tam zapisac od pazdziernika wiec poradzcie mi ktora grupa da mi mozliwosc nauczenia siefajnie skakac itd, ktora bardziej sie na tym skupia.
Aha i ile taki biznes miesiecznie by kosztowal
Sorki ze w tym dziale ale niewiedzialem gdzie :)
pozdro
Chcialbym sie zapisac na capoeire ale tylko dlatego ze fajnie wyglada cala ta otoczka akrobatyczna, chcialbym sie nauczyc tak ruszac. nie chodzi mi o system walki bo wtedy zapisalbym sie na BJJ (gdyby nie to ze bym wygladal jak worek treningowy to pewnie i tak bym sie zapisal). Teraz czy tez przy capo bede mogl sobie to traktowac jako aeroby??? I najwazniejsze pytanie, studiuje we wrocku i chcialem sie tam zapisac od pazdziernika wiec poradzcie mi ktora grupa da mi mozliwosc nauczenia siefajnie skakac itd, ktora bardziej sie na tym skupia.
Aha i ile taki biznes miesiecznie by kosztowal
Sorki ze w tym dziale ale niewiedzialem gdzie :)
pozdro
Krzysztof Piekarz