Witam wszystkich
Ostatnio postanowiłem że zaczne trenować coś co pozwoli mi sie obronić na ulicy. Chciałbym się nauczyc dobrej, skutecznej na ulicy, szybkiej do nauczenia sztuki walki. Sklaniem sie ku karte KK lub Krav Maga i nie wiem co wybrać co byś polecili??
Ostatnio postanowiłem że zaczne trenować coś co pozwoli mi sie obronić na ulicy. Chciałbym się nauczyc dobrej, skutecznej na ulicy, szybkiej do nauczenia sztuki walki. Sklaniem sie ku karte KK lub Krav Maga i nie wiem co wybrać co byś polecili??
Krzysztof Piekarz
Jeżeli chcesz szybko sie nauczyc to polecam krav mage, ale dobrze by było jakbyś mial już jakieś obycie w SW. Najlepiej przejdz się na treningi i wybierzesz to co ci bedzie bardziej odpowiadać.