Mam 17 lat 189 cm wzrostu i 85 kg wagi. NIBY wszystko ok , ale .... NO wlanie mam DUUUZY PROBLEM z brzuchem :( caly tluszcz gromadzi sie na nim co bardzo ( jak kazdy wie ) zle wyglada. Utrudnia mi to zycie ... ( np. basen- wstydze sie rozebrac )Obliczylem ze potrzebuje 170g bialka , 255g weglowodanow i 80g tluszczu. Chodze do szkoly sredniej wiec na treningi mam malo czasu ( od 7:00 do 16 w szkole ) Wzystko co moge robic to 1 godz. dzienie WF w szkole i 2-3 godz. jazdy na rowerku ( śr. 25- 30 km/ h) PROSZE O POMOC W ULOZENIU DIETY !!!! BLAGAM !!!! JESLI KTOS MI POMOZE BEDE BARDZO ZADOWOLONY
)))))) MOJ adres to [email protected]
)))))) MOJ adres to [email protected]
Krzysztof Piekarz
o jaka liste Ci chodzi?