SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co sądzicie o KK

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Dlatego nie zmienie stylu, bo mam za***istą sekcję, już o tym pisałem kiedyś. Zwyczajnie ten sport bardzo mi się podoba a jeszcze w takim wykonaniu jak u nas...

A numer buta i zapach wody po goleniu byś nie chciał?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile numer buta mógłby mieć jeszcze jakieś znaczenie, to zapach wody mnie specjalnie nie interere. Po prostu gdzieś na stronie jest taki temat i byłem ciekaw jak ziomek-kyokushinowiec się w tym temacie przedstawia. Ale jak nie, to nie. Jakoś nie będe płakał. A jeśli chodzi o sekcje, to wole KK u mnie niż np. Taja albo BJJ gdzie indziej. Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 499 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5047
Hmm .. kyoku to fajna sztuka walki cwicze juz z 8 lat..mam brazowy pasek..ale zamierzam za jakis czas zapisac sie na cos jeszcze jakis parter... a pozniej moze troche boksu.. trzeba uzupelnic braki systemowe kyokushin:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez takie gadanie sam już nie wiem co myśleć. "Kyokushin jest fajne, ale żeby na coś się przydało, to trzeba się zapisać na 145432653462 innych rzeczy, bo w kyoce nie ma uderzeń w twarz, parteru itd. itp. ...". Sam już nie kumam. Znajdźcie mi boksera, który zapisał się na karate, żeby ćwiczyć KATA, ćwiczenia oddechowe i takie tam. Paranoja...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
kyokushin jest dobre pod warunkiem ze na treningach jest prawdziwe kyokushin a nie tylko sportowa wersja

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2948
Kyokushin jest super stylem. Prosty, twardy i skuteczny. Mnie osobiście bardziej podoba sie od kickboxingu i innych tego typu. W kickboxingu jest tyle ochraniaczy, że ciężko sie poruszać (w TKD jeszcze gorzej). A u nas, nie ma problemu. Na mojej sekcji ćwiczyło mnóstwo bramkarzy, ludzi którzy nie jednego zmasakrowali,i nie trzeba im było tłumaczyć co jest realne a co nie. I jeszcze jedno mi się nasunęło w tym temacie: żeby zostać mistrze polski w KK trzeba sie sporo natrenować (lata), inaczej niż w kickboxingu (semi,light contact). A z zawodników to Filho z K1 jest mistrzem KK, Andy Hug (który już nie żyje niestety) też KK, G.Goredau UFC też kyokushin. itd...itd...

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie rozumiem Cię BIGpiotras

Kreiten, czy dobrze wnioskuje, że uważasz ochroniacze za coś złego? To raz a dwa to fakt, że nawet te w WTF wcale, ale to wcale nie krępują ruchów!

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2004-08-29 12:53:37

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2948
Uważam, że ochraniacze są zbędne w większości wypadków.Mam tu na myśli, pancerz na klatke (WTF),ochraniacze na golenie, na przedramiona. Po co to?
To są powierzchnie które powinny być utwardzone i przygotowane do walki, jak pięści. Rozwinięte mięśnie brzucha lepiej chronią niż pancerzyki, no i zawsze je masz przy sobie :).
Sam suspensor bardzo denerwuje, ale ten jest bezapelacyjnie konieczny.
Chciałbym zobaczyć zawodników TKD którzy rozwalają kije bejzbolowe goleniem.
W Kyokushinie często to pokazują. Jestem zwolennikiem ochraniaczy ale tylko tych niezbędnych ( a nie jakiś nastopników i cholera wie czego jeszcze).

Pozdrawiam

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Archaiczne już dzisiaj masz podejście. Ochraniacze są po to żeby nie zrobić sobie kontuzji i każdy szanujący swoje ciało zawodnik ich używa.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2948
Archaiczne? Nie rozumiem, sztuki walki to sztuki walki czy aerobic?
Przecież w K1 nie używa się ochraniaczy (poza niezbędnymi).
W kyokushinie też. U nas się tak ćwiczy.

Pozdrawiam

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki hakowe na worku

Następny temat

Wewnętrzna blokada

electro
Polecane artykuły