obecnie jedziesz na jakich suplach??
...
ten rok dieta , bialko to nie suple dla mnie wiec pomiaja, cykle mixów kreatynwoych , efka ajko spalacz bazowy wsio.
członek.mafia.hardcor.pl
...
pobudzenie jest skutkeim ubocznym ja sie ceisz ze jest tak jak jest, ważne ze działa jako spalacz , stoajace włosy na głowie i wyczescz komu sa potrzebne
członek.mafia.hardcor.pl
...
Koronowirus nudzę się .
Nie zaglądałem tu od ponad 15 lat
Oglądam swoje fotki z 2004 szok
Kto nadal trenuje z tego topica?
Pozdrawiam Ronin
Nie zaglądałem tu od ponad 15 lat
Oglądam swoje fotki z 2004 szok
Kto nadal trenuje z tego topica?
Pozdrawiam Ronin
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Moje Fotki!
Następny temat
