SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomóżcie mojemu koledze...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 872
Powiem ci tylko że niebrałem regularnie tylko porostu kiedy miałem siano.
Tak ogólnie ciężko mi się wyrobić z samą dietą ale jak wpadła jakaś kasa
to wydawałęm na suple.Chociąż teraz od maja nie ćwiczyłem bo miałem mature i wogóle zrobiłem sobie wakacje właściwie to troche sflaczałem i od sierpnia biorę się do roboty.Ale w okresie stycznia i lutego brałem BCAA
i przybrałem 3kg dodam że cały czas stosowałem diete.Aha były to aminokwasy OLIMPU BCAA 750STRONG.Jak już pisałem byłęm zawsze chudy a więc
budowanie masy idzie mi dość opornie.
Pozdrawiam.

weecek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
"dlatego napisałem mu kreatyne i BCAA bo są to w moim mniemaniu najskuteczniejsze suple"
kreatyna - tak
bcaa - nie
przytyłes te 3kg na bcaa?

btw doradzanie komus na początku jego przygody z siłownią kreatyny jest błedem,gdyz taka osoba straci pierwszy cykl(czyt.najlepszy cykl).
JEszcze raz mówie,nie nalezy sie spieszyc z pierwszym cyklem
to jest sport dla ludzi cierpliwych.tu nie ma podjazdów z dnia na dzien.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7861
A jezeli ktos powiedzmy cwiczy od 2 lat z długimi przerwami trwajacymi nawet pół roku i teraz cwiczy regularnie od miesiaca to tez powinnien sie wstrzymac z Kreatyna ??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki ludziska... sami wiecie jak to jest jak chce się przybrać na masie (w mierę szybko)...
A np. Kretka i garnier lub białko???????????????????????????????
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
Zakar:niech pocwiczy jeszcze jakies 2-3miechy na sucho

Nocek:w zaleznoscvi od braków wdiecie dokupuje sie gainera lub/i białko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo fat burner+hmb??

Następny temat

swg 4000+carbo+tauryna

electro
Polecane artykuły