SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porządki - moderatorzy/boldzi WAŻNE

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę Was o weryfikację aktualnych moderatorów i boldów (kto ma dostać/komu zdjąć).
Szczególnie ważna jest dla mnie opinia moderatorów.

Tym razem zmiany zostaną wprowadzone bez poślizgów...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 38 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 72477
Mateo ja juz w os zweryfikowałem liste modów
co do boldów to ja się nie wypowiadam bo nie wiem...

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
bold dla impostora jak najbardziej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22178
tak popieram impostorowi sie nalezy ja tez nie pogradze jak bedziesz mial jednego za duzo do rozdania hehehehe

Zmieniony przez - Xpakero w dniu 2004-07-09 20:40:15

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
no jak bedzie za duzo to ja tez poprosze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22178
damix moga nam dawac nawet 1 na społke bedziemy sie co tydzien zmienac

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
wiadomo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 131096
Ja kce bolda A tak na poważnie Impostora trzeba by było
awansować!

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypominam, że moderatorami powinny zostać/pozostać osoby aktywnie działające w dziale - osoby pragnące utrzymania porządku i wysokiego poziomu merytorycznego dyskusji. Bycie moderator nie jest jednoznaczne z posiadaniem największej wiedzy!

Na ukończeniu jest system pogrubień w działach

Proszę o podsumowanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22178
to juz lud powinien zadecydowac impostorowi sie nalezy jak chłopu ziemia

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 59852
Impostor powinien dostać bolda

Pozdrawiam
Mateusz

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

USA - POLSKA

Następny temat

Protest kibiców Legii

Shoty
Polecane artykuły