...
Napisał(a)
Niewiecie jak poszło Piotrkowi Kotwicy w 75 ???
Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!
Pozdrawiam TOBY
...
Napisał(a)
Jakby ktoś wiedział jak wypadł Izz (Arek) to też bym był wdzięczny!!!
Kulturystyka zaczyna się tam gdzie kończy się budowanie masy!!!
Pozdrawiam TOBY
...
Napisał(a)
FIREBIRD 81
Serdeczne pozdrowienia z Krakowa ,dzięki za pomoc przy koszulce.
PRYSU
Jednym słowem dałem d....y!!!
Serdeczne pozdrowienia z Krakowa ,dzięki za pomoc przy koszulce.
PRYSU
Jednym słowem dałem d....y!!!
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
...
Napisał(a)
KONTROLA ZROBIŁA SWOJE I PEWNIE EFEKTY JEJ PRACY ZOBACZYMY NIEDŁUGO.
PARU ZAWODNIKÓW NIE ZGŁOSIŁO SIĘ NAWET NA WIELOKROTNE WEZWANIE PRZEZ MIKROFON.
BYŁY NAWET PRZYPADKI NAGŁYCH KONTUZJI NA ROZGRZEWCE.
PIERWSZY RAZ SPOTKAŁEM SIĘ Z PRZYPADKIEM KONTROLOWANIA ZAWODNIKÓW ,KTÓRZY SPALILI WSZYSTKIE PODEJŚCIA.
W KOŃCU COŚ RUSZYŁO.
PARU ZAWODNIKÓW NIE ZGŁOSIŁO SIĘ NAWET NA WIELOKROTNE WEZWANIE PRZEZ MIKROFON.
BYŁY NAWET PRZYPADKI NAGŁYCH KONTUZJI NA ROZGRZEWCE.
PIERWSZY RAZ SPOTKAŁEM SIĘ Z PRZYPADKIEM KONTROLOWANIA ZAWODNIKÓW ,KTÓRZY SPALILI WSZYSTKIE PODEJŚCIA.
W KOŃCU COŚ RUSZYŁO.
http://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_DT...sezon_2018-t1159738.html#post-0
,, VERITAS ODIUM PARIT ,,
...
Napisał(a)
wzorek bedziesz na wybrzerzu sa zawody w gdansku 11 lipca tam mozna sobie postartowac ?
...
Napisał(a)
Toby,
Miło, że pytasz
Z uwagi, że parę osób z mojej drużyny zgłosiło do 1 podejścia zbyt duży cięzar i spalili wszytkie podejscia, zdecydowałem sie zacząć asekuracyjnie od cięzaru 190kg.
Do drugiego podejścia zgłosiłem już 202,5kg. W czasie wykonywania boju zauważyłem, że prawa ręka mi "zostaje" - wiedząc, ze nie zostanie mi to zaliczone przerwałem boj aby sie nie meczyc i kazałem obsudze zabrac sztange.
W trzecim podejsciu wycisnąłem 202,5kg z bardzo małym pompowaniem ale nie zaliczono mi tego stosunkiem 2:1
Tak więc z wynikiem 190kg zająłem 6 miejsce
Tak na marginesie powiem, ze miałem 2 razy zerwane włókna mieśniowe w klatce piersiowej i często własnie wyciskam nierówno. Muszę się zabrać ostro do pracy aby nad tym popracować bo praktycznie zawsze jak wycisnę ciężar to właśnie jestem palony za pompowanie.
Miło, że pytasz
Z uwagi, że parę osób z mojej drużyny zgłosiło do 1 podejścia zbyt duży cięzar i spalili wszytkie podejscia, zdecydowałem sie zacząć asekuracyjnie od cięzaru 190kg.
Do drugiego podejścia zgłosiłem już 202,5kg. W czasie wykonywania boju zauważyłem, że prawa ręka mi "zostaje" - wiedząc, ze nie zostanie mi to zaliczone przerwałem boj aby sie nie meczyc i kazałem obsudze zabrac sztange.
W trzecim podejsciu wycisnąłem 202,5kg z bardzo małym pompowaniem ale nie zaliczono mi tego stosunkiem 2:1
Tak więc z wynikiem 190kg zająłem 6 miejsce
Tak na marginesie powiem, ze miałem 2 razy zerwane włókna mieśniowe w klatce piersiowej i często własnie wyciskam nierówno. Muszę się zabrać ostro do pracy aby nad tym popracować bo praktycznie zawsze jak wycisnę ciężar to właśnie jestem palony za pompowanie.
Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać
...
Napisał(a)
Toby,
odpisz mi na pocztę czy a-mail doszedł i czy jest ok.
Parkiś,
Kiedyś pisałeś, że nie dostałeś dyplomu za zajęcie 3 miejsca w Pucharze Polski. Nie widziałem Cie już na dekoracji ale właśnie tuż przed rozpoczęciem wręczania medali rozdawano zaległe dyplomy z Pucharu.
odpisz mi na pocztę czy a-mail doszedł i czy jest ok.
Parkiś,
Kiedyś pisałeś, że nie dostałeś dyplomu za zajęcie 3 miejsca w Pucharze Polski. Nie widziałem Cie już na dekoracji ale właśnie tuż przed rozpoczęciem wręczania medali rozdawano zaległe dyplomy z Pucharu.
Ubóstwiam nic nie robić
Kocham tracić czas
Lubię ciągle marzyć
Uwielbiam długo spać
...
Napisał(a)
WYNIKI XIII Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Leżąc, Pułtusk, 2004.06.25
KOBIETY-seniorki
kategoria 44 kg
1.Kozdryk Justyna 80 Kraska - Jasieniec 90
2.Wójcik Sylwia 82 Tur - Ryki 57,5
3.Śledź Dorota 81 Śródmieście - Legnica 45
kategoria 48 kg
1.Nowak Dorota 83 Tur - Ryki 62,5
2.Korpak Monika 77 Kobra - Wyszków 60
3.Miąskowska Urszula 54 Flota - Gdynia 50
4.Zborowska Marzena 83 Azory - Kraków 45
kategoria 52 kg
1.Marciniak Agnieszka 81 Tur - Ryki 70
2.Tarabuła Kamila 86 Megatron II - Ełk 42,5
kategoria 56 kg
1.Michoń Małgorzata 81 SDS - Tomaszów Mazowiecki 85
2.Wilczyńska Agnieszka 83 Narew - Pułtusk 80
3.Seretna Krystyna 57 Flota - Gdynia 62,5
4.Winiarska Iwona 63 Azory - Kraków 60
-.Plizga Magdalena 75 Tur - Ryki 0
kategoria 60 kg
1.Radwańska Jadwiga 75 Azory - Kraków 100
2.Foryś Urszula 65 Syrenka - Warszawa 90
3.Szymkowiak Maria 61 Kobra - Wyszków 80
4.Żanetta Wąsowska 75 Winogrady - Poznań 77,5
-.Grycner Wioletta 74 Azory - Kraków 0
kategoria 67,5 kg
1.Bosak Edyta 74 Azory - Kraków 110
2.Piechotka Jolanta 79 Kobra - Wyszków 100
kategoria 75 kg
1.Puczyk Magdalena 82 Tur - Ryki 77,5
-.Szczepanik Dorota 69 Azory - Kraków 0
kategoria 82,5 kg
1.Śliwińska Anna 82 Kryształ - Werbkowice 147,5
kategoria 90 kg
1.Pawlik Barbara 59 Power-Kuźnik - Chorzów 110
pk.Kubacka Karolina 85 ULKS - Lubiń 60
kategoria +90 kg
1.Janicka Joanna 89 Olszanka - Pogorzela 85
MĘŻCZYŹNI-seniorzy
kategoria 52 kg
1.Wrona Krzysztof 75 Tur - Ryki 152,5
2.Wszoła Dariusz 78 Śródmieście - Legnica 137,5
3.Mirga Marcin 86 TSS - Zakopane 107,5
4.Zwierzchowski Piotr 73 Grom - Przasnysz 100
5.Wiśniewski Sebastian 84 Kraska - Jasieniec 70
kategoria 56 kg
1.Owsiany Krzysztof 64 Tur - Ryki 160
2.Zubek Kamil 83 TSS - Zakopane 110
3.Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 105
kategoria 60 kg
1.Hermann Mirosław 78 Herkules - Warszawa 172,5
2.Śledź Sławomir 76 Śródmieście - Legnica 160
3.Chrzanowski Tomasz 80 Olszanka - Pogorzela 152,5
4.Bielecki Arkadiusz 84 Impuls - Warszawa 140
5.Miński Piotr 86 Tur - Ryki 127,5
6.Beresiński Piotr 85 Relax - Kamienna Góra 110
kategoria 67,5 kg
1.Pracownik Paweł 73 Tur - Ryki 200
2.Niemyjski Piotr 77 Włókniarz - Białystok 180
3.Wróbel Rafał 84 TSS - Zakopane 160
4.Buszowski Patryk 85 Herkules - Warszawa 140
5.Miński Paweł 86 Tur - Ryki 125
6.Kamiński Józef 40 Flota - Gdynia 107,5
-.Cnota Mariusz 83 Azory - Kraków 0
kategoria 75 kg
1.Gąsienica-Samek Łukasz 79 TSS - Zakopane 215
2.Nocek Grzegorz 73 Kobra-Jass - Kościan 195
3.Gąsienica-Samek Stanisław 83 TSS - Zakopane 185
4.Spychała Jacek 78 Narew - Pułtusk 180
5.Kowalski Piotr 67 Herkules - Warszawa 175
6.Domański Arkadiusz 82 Kraska - Jasieniec 165
7.Turek Tomasz 83 Relax - Kamienna Góra 160
8.Wieczorek Krzysztof 79 Ilanka - Rzepin 150
9.Kozłowski Łukasz 85 Ilanka - Rzepin 150
10.Tamiłowski Kazimierz 48 Zamek - Kurzętnik 142,5
11.Sobolewski Czesław 30 Kobra - Wyszków 90
kategoria 82,5 kg
1.Wegiera Jan 65 TSS - Zakopane 245
2.Wołejko Remigiusz 78 Kobra-Jass - Kościan 220
3.Sadowski Tomasz 46 Herkules - Warszawa 200
4.Osenka Arkadiusz 80 SDS - Tomaszów Mazowiecki 195
5.Rusiecki Grzegorz 84 Relax - Kamienna Góra 190
6.Włoch Arkadiusz 75 Azory - Kraków 190
7.Rapta Dawid 83 TSS - Zakopane 190
8.Parkitny Dariusz 77 Terminatus - Dąbrowa 180
9.Karpezo Robert 75 Ilanka - Rzepin 177,5
10.Kielecki Mariusz 79 Herkules - Warszawa 175
11.Bartoszek Sebastian 80 Relax - Kamienna Góra 160
12.Jędrzejewski Łukasz 85 Narew - Pułtusk 150
13.Kremer Leszek 44 Flota - Gdynia 110
14.Kosowicz Stefan 47 ULKS - Lubiń 100
-.Tuczyński Łukasz 79 Kobra-Jass - Kościan 0
kategoria 90 kg
1.Grabski Wiesław 77 Stal - Bielsko-Biała 245
2.Sadkowski Andrzej 70 Power-Kuźnik - Chorzów 242,5
3.Giłka Paweł 77 Cartusia - Kartuzy 210
4.Polak Stanisław 71 Azory - Kraków 205
5.Bartoszek Rafał 82 Relax - Kamienna Góra 200
6.Kozielski Stanisław 62 TSS - Zakopane 185
7.Chrzanowski Roman 52 Azory - Kraków 150
-.Giedrojć Stefan 53 Tęcza-Społem - Kielce 0
kategoria 100 kg
1.Pawlukiewicz Mieczysław 54 Cartusia - Kartuzy 225
2.Kołtoński Karol 83 Herkules - Warszawa 200
3.Podlasiewski Bogdan 54 Kobra - Wyszków 175
4.Bryniarski Andrzej 57 TSS - Zakopane 160
5.Nitecki Wojciech 55 Samir - Mińsk Mazowiecki 125
-.Bożyczko Krzysztof 65 Azory - Kraków 0
-.Gregorczyk Sylwester 70 Herkules - Warszawa 0
dsk.Kruczek Mariusz 77 TSS - Zakopane 227,5
kategoria 110 kg
1.Dziudzik Robert 77 Power-Kuźnik - Chorzów 245
2.Kozioł Maciej 65 Power-Kuźnik - Chorzów 242,5
3.Zakrzewski Mirosław 74 Ilanka - Rzepin 237,5
4.Sztorc Hubert 80 Kobra-Jass - Kościan 235
5.Redestowicz Artur 74 Herkules - Warszawa 232,5
6.Grabowski Wojciech 51 Flota - Gdynia 230
-.Krawczyk Jan 72 Tur - Ryki 0
-.Bryniarski Oliwier 81 Azory - Kraków 0
kategoria 125 kg
pk.Bartnik Lucjan 50 Power-Kuźnik - Chorzów 155
-.Szałas Przemysław 67 Power-Kuźnik - Chorzow 0
-.Marecki Sławomir 62 Raj - Łódź 0
kategoria +125 kg
1.Ławski Wiesław 64 Relax - Kamienna Góra 270
IV p. 283 s
2.Lenarciak Marcin 78 Włókniarz - Białystok 262,5
3.Biernacki Radosław 73 Power-Kuźnik - Chorzów 247,5
4.Pawciu Piotr 55 Power-Kuźnik - Chorzów 235
5.Ambroszczyk Łukasz 84 Samir - Mińsk Mazowiecki 230
6.Wiśniewski Ryszard 59 Zamek - Kurzętnik 210
7.Grycner Piotr 73 Azory - Kraków 202,5
8.Tochaczek Wiesław 60 TSS - Zakopane 165
9.Badowski Jarosław 84 Herkules - Warszawa 152,5
Wyniki są w stabnie surowym czyli nie zweryfikowane.
Zmieniony przez - p-aR-ker w dniu 2004-06-27 22:22:42
KOBIETY-seniorki
kategoria 44 kg
1.Kozdryk Justyna 80 Kraska - Jasieniec 90
2.Wójcik Sylwia 82 Tur - Ryki 57,5
3.Śledź Dorota 81 Śródmieście - Legnica 45
kategoria 48 kg
1.Nowak Dorota 83 Tur - Ryki 62,5
2.Korpak Monika 77 Kobra - Wyszków 60
3.Miąskowska Urszula 54 Flota - Gdynia 50
4.Zborowska Marzena 83 Azory - Kraków 45
kategoria 52 kg
1.Marciniak Agnieszka 81 Tur - Ryki 70
2.Tarabuła Kamila 86 Megatron II - Ełk 42,5
kategoria 56 kg
1.Michoń Małgorzata 81 SDS - Tomaszów Mazowiecki 85
2.Wilczyńska Agnieszka 83 Narew - Pułtusk 80
3.Seretna Krystyna 57 Flota - Gdynia 62,5
4.Winiarska Iwona 63 Azory - Kraków 60
-.Plizga Magdalena 75 Tur - Ryki 0
kategoria 60 kg
1.Radwańska Jadwiga 75 Azory - Kraków 100
2.Foryś Urszula 65 Syrenka - Warszawa 90
3.Szymkowiak Maria 61 Kobra - Wyszków 80
4.Żanetta Wąsowska 75 Winogrady - Poznań 77,5
-.Grycner Wioletta 74 Azory - Kraków 0
kategoria 67,5 kg
1.Bosak Edyta 74 Azory - Kraków 110
2.Piechotka Jolanta 79 Kobra - Wyszków 100
kategoria 75 kg
1.Puczyk Magdalena 82 Tur - Ryki 77,5
-.Szczepanik Dorota 69 Azory - Kraków 0
kategoria 82,5 kg
1.Śliwińska Anna 82 Kryształ - Werbkowice 147,5
kategoria 90 kg
1.Pawlik Barbara 59 Power-Kuźnik - Chorzów 110
pk.Kubacka Karolina 85 ULKS - Lubiń 60
kategoria +90 kg
1.Janicka Joanna 89 Olszanka - Pogorzela 85
MĘŻCZYŹNI-seniorzy
kategoria 52 kg
1.Wrona Krzysztof 75 Tur - Ryki 152,5
2.Wszoła Dariusz 78 Śródmieście - Legnica 137,5
3.Mirga Marcin 86 TSS - Zakopane 107,5
4.Zwierzchowski Piotr 73 Grom - Przasnysz 100
5.Wiśniewski Sebastian 84 Kraska - Jasieniec 70
kategoria 56 kg
1.Owsiany Krzysztof 64 Tur - Ryki 160
2.Zubek Kamil 83 TSS - Zakopane 110
3.Kur Michał 85 Impuls - Warszawa 105
kategoria 60 kg
1.Hermann Mirosław 78 Herkules - Warszawa 172,5
2.Śledź Sławomir 76 Śródmieście - Legnica 160
3.Chrzanowski Tomasz 80 Olszanka - Pogorzela 152,5
4.Bielecki Arkadiusz 84 Impuls - Warszawa 140
5.Miński Piotr 86 Tur - Ryki 127,5
6.Beresiński Piotr 85 Relax - Kamienna Góra 110
kategoria 67,5 kg
1.Pracownik Paweł 73 Tur - Ryki 200
2.Niemyjski Piotr 77 Włókniarz - Białystok 180
3.Wróbel Rafał 84 TSS - Zakopane 160
4.Buszowski Patryk 85 Herkules - Warszawa 140
5.Miński Paweł 86 Tur - Ryki 125
6.Kamiński Józef 40 Flota - Gdynia 107,5
-.Cnota Mariusz 83 Azory - Kraków 0
kategoria 75 kg
1.Gąsienica-Samek Łukasz 79 TSS - Zakopane 215
2.Nocek Grzegorz 73 Kobra-Jass - Kościan 195
3.Gąsienica-Samek Stanisław 83 TSS - Zakopane 185
4.Spychała Jacek 78 Narew - Pułtusk 180
5.Kowalski Piotr 67 Herkules - Warszawa 175
6.Domański Arkadiusz 82 Kraska - Jasieniec 165
7.Turek Tomasz 83 Relax - Kamienna Góra 160
8.Wieczorek Krzysztof 79 Ilanka - Rzepin 150
9.Kozłowski Łukasz 85 Ilanka - Rzepin 150
10.Tamiłowski Kazimierz 48 Zamek - Kurzętnik 142,5
11.Sobolewski Czesław 30 Kobra - Wyszków 90
kategoria 82,5 kg
1.Wegiera Jan 65 TSS - Zakopane 245
2.Wołejko Remigiusz 78 Kobra-Jass - Kościan 220
3.Sadowski Tomasz 46 Herkules - Warszawa 200
4.Osenka Arkadiusz 80 SDS - Tomaszów Mazowiecki 195
5.Rusiecki Grzegorz 84 Relax - Kamienna Góra 190
6.Włoch Arkadiusz 75 Azory - Kraków 190
7.Rapta Dawid 83 TSS - Zakopane 190
8.Parkitny Dariusz 77 Terminatus - Dąbrowa 180
9.Karpezo Robert 75 Ilanka - Rzepin 177,5
10.Kielecki Mariusz 79 Herkules - Warszawa 175
11.Bartoszek Sebastian 80 Relax - Kamienna Góra 160
12.Jędrzejewski Łukasz 85 Narew - Pułtusk 150
13.Kremer Leszek 44 Flota - Gdynia 110
14.Kosowicz Stefan 47 ULKS - Lubiń 100
-.Tuczyński Łukasz 79 Kobra-Jass - Kościan 0
kategoria 90 kg
1.Grabski Wiesław 77 Stal - Bielsko-Biała 245
2.Sadkowski Andrzej 70 Power-Kuźnik - Chorzów 242,5
3.Giłka Paweł 77 Cartusia - Kartuzy 210
4.Polak Stanisław 71 Azory - Kraków 205
5.Bartoszek Rafał 82 Relax - Kamienna Góra 200
6.Kozielski Stanisław 62 TSS - Zakopane 185
7.Chrzanowski Roman 52 Azory - Kraków 150
-.Giedrojć Stefan 53 Tęcza-Społem - Kielce 0
kategoria 100 kg
1.Pawlukiewicz Mieczysław 54 Cartusia - Kartuzy 225
2.Kołtoński Karol 83 Herkules - Warszawa 200
3.Podlasiewski Bogdan 54 Kobra - Wyszków 175
4.Bryniarski Andrzej 57 TSS - Zakopane 160
5.Nitecki Wojciech 55 Samir - Mińsk Mazowiecki 125
-.Bożyczko Krzysztof 65 Azory - Kraków 0
-.Gregorczyk Sylwester 70 Herkules - Warszawa 0
dsk.Kruczek Mariusz 77 TSS - Zakopane 227,5
kategoria 110 kg
1.Dziudzik Robert 77 Power-Kuźnik - Chorzów 245
2.Kozioł Maciej 65 Power-Kuźnik - Chorzów 242,5
3.Zakrzewski Mirosław 74 Ilanka - Rzepin 237,5
4.Sztorc Hubert 80 Kobra-Jass - Kościan 235
5.Redestowicz Artur 74 Herkules - Warszawa 232,5
6.Grabowski Wojciech 51 Flota - Gdynia 230
-.Krawczyk Jan 72 Tur - Ryki 0
-.Bryniarski Oliwier 81 Azory - Kraków 0
kategoria 125 kg
pk.Bartnik Lucjan 50 Power-Kuźnik - Chorzów 155
-.Szałas Przemysław 67 Power-Kuźnik - Chorzow 0
-.Marecki Sławomir 62 Raj - Łódź 0
kategoria +125 kg
1.Ławski Wiesław 64 Relax - Kamienna Góra 270
IV p. 283 s
2.Lenarciak Marcin 78 Włókniarz - Białystok 262,5
3.Biernacki Radosław 73 Power-Kuźnik - Chorzów 247,5
4.Pawciu Piotr 55 Power-Kuźnik - Chorzów 235
5.Ambroszczyk Łukasz 84 Samir - Mińsk Mazowiecki 230
6.Wiśniewski Ryszard 59 Zamek - Kurzętnik 210
7.Grycner Piotr 73 Azory - Kraków 202,5
8.Tochaczek Wiesław 60 TSS - Zakopane 165
9.Badowski Jarosław 84 Herkules - Warszawa 152,5
Wyniki są w stabnie surowym czyli nie zweryfikowane.
Zmieniony przez - p-aR-ker w dniu 2004-06-27 22:22:42
Poprzedni temat
INZER MAX DL???
Następny temat
Ostrołęka - PP Strongman
Polecane artykuły