Czesc!
Chce zaczac moj 1 cykl z kreatyna. To bede wspomagal jakims Carbo (albo Ryboza ??) a co do tego ? Glutamina, bialko ? Prosze o porade no i o jakies rozpisanie co jak i kiedy brac ... z gory dzieki za odpowiedzi
Chce zaczac moj 1 cykl z kreatyna. To bede wspomagal jakims Carbo (albo Ryboza ??) a co do tego ? Glutamina, bialko ? Prosze o porade no i o jakies rozpisanie co jak i kiedy brac ... z gory dzieki za odpowiedzi
Krzysztof Piekarz