SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+Glutamina+120zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Witam.
Kciałem się was zapytać co byście mi doradzili, ponieważ mam ok. 120zł.i mam ochote na kreatyne a że słyszałem, że dużo lepszy efekt daje razem z glutaminą więc chce kupić i to i to.Wcześniej nie brałem nic oprócz białka Olimpu (Provit 85), którego zostało mi sie jeszcze 750 g.
Narazie słyszałem o różnuch firmach różne rzeczy i chciałem się dowiedzieć co wy byście zrobili na moim miejscu.Trenyje kulturystyke ok. 4 miesiące , wcześniej trenowałem siatkówke i kosza (i nie zamierzam z tego do końca rezygnować).Czekam na szybkie odpowiedzi i z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja polecam ci Kreatyne (Megabolu lub Multipowera) a co do Glutaminy to może być Olimpu:

krystian Jałkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj se na looz dopiero 4 miesiace !!!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pakerix kto Ci dal soga ech...

kreatyna od cyberpakera z firm u nas dostepnych to multipower, sports one, inkospor,ultimate ale cenowo lepiej wychodza wlasnie od cybera i jaka jakosc! glutamina napewno nie olimpu! a wogole to skup sie na diecie i treningu jak chcesz korzystac z dozowlonego wspomagania to witaminy i serwatka(tu rowniez uklon w strone cyberpakera)jako uzupelnienie diety.a wogole to przeczytaj post x-mena kreatyna,glutamina hmb, ten czlowiek to zawodowy kulturysta o wieloletnim doswiadczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
4 miesiąe ćwicze na siłowni zgadzam sie krótko , ale wcześniej też ćwiczyłem tyle że w domu (siła i wytrzymałość przydaje sie w koszu) od podstawówki także brałem jak klub miał kase jakieś odżywki typu isostar...
a moglibyście w przybliżeniu podać chociaż ceny tych produktów , bardzo prosze.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chesz multipowera to musisz dolozyc 25 zł - Kreatyna jest naprawde super efekty widac !
ja zaczełem brac kreatyne po 2 miesiącach treningu i nie narzekam! i do tego odrzywki ww + soczek winogronowy ;)
i nie wiem dlaczego Coolbart odradzasz mu wziąsc kreatyne ???w czym mu to przeszkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
ale musze dołożyć jeszcze do tych 120zyli i bez glutaminy czy razem z nią?
Myśle że diete mam dobrą biore poza provtem 85 jeszcze witaminki nio i zależy mi właśnie na jakiejś dość dobrej kreatynie i glutaminie
a i jeszcze jak mam to brać?
kreatyne możnaby razem z glutaminą? bo z białkiem to sobie poradze akreatyne z glutaminą to mam zamiar brać przed i po treningu.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mutipower kosztuje 145-160 zł wiec jest troche kasy. A do tego jescze glutamine musisz qupic
ale efekt multipowera Cie mile zaskoczy bo efekty są za***iste - ale cena tez za***ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
Multipower jest jednak troche za drogi jak dla mnie , ale może w moim przypadku(pierwszy raz będe brał glutamine i kreatyne)coś tańszego w połączeniu z glutaminą da podobne efekty ;nie sądzisz?

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze efekty napewno bedziesz widział, ja innych srodków nie próbowalem, ale kazde "witaminki";) cos napewno dają !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16199
ok dzięki wszystkim!!! a i jeszcze jedno dobrze mam zamiar to brać???a jeżeli nie to może jakieś sugestje?
i dzięki z góry.

Pozdrawiam.

You don't belive in haeven cause we leave in hell...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o szybką pomoc TRIBULUS

Następny temat

HMB hehehe

WHEY premium