EURO 2004: WŁOCHY - BUŁGARIA

Ilość wyświetleń tematu: 1886

...
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
TU JEST DLA MNIE WSZYSTKO JASNE WŁOSI MUSZĄ WYGRAĆ I JAK NAJWYŻEJ SIĘ DA NAJLEPIEJ 3:0 - TYLKO TO TAK IM NIE DAJE JESZCE AWANSU BO SKANDYNAWIA MOGA COŚ KNUĆ LEPIEJ ŻEBY TAK NIE BYŁO

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754
No Czy tak ledwo to nie wiem. Czechow chwalicie jak nie wiem co a
z lotwa grali tak samo. Nigdy nie zmienie zdania ze mecz szwecja dania byl ustawiony. A znajac zycie uefa interweniowac nie bedzie. Jak sie trafia na takie lamerskie druzyny to trzeba przewidziec i cos takiego. Trudno sie mowi, ale jak dla mnie to wlosi sa nadal jedna z najlepszych druzyn swiata.

...
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Włochy 3-0
Bułgaria jest zdecydowanie za słaba zeby Włochom sprawic problemy,zwłaszcza,ae Italia ma"nóz na gardle"
choc nie takie cuda sie juz działy
...
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Jak Wlosi wygraja roznica trzech bramek, to ich juz chooj obchodzi jaki wynik padnie w drugim meczu!!

...
Byłem za Włochami ale uważam ze spisek był - ale sami sobie Włosi są winni mogli wygrac ze szwedami lub Dunczykami - a ten mecz z Bułgarią widac był trudny 94 minut 2:1 - ale zawsze trudne sa mecze jak trzeba wygrać !!!!

TERAZ TYLKO LICZE NA ANGLIE !!!!!!!!!!!

...
heh Włosi sobie sami zawinili, a mecz Szwecja-Dania ułożony nie był, bo spokojnie mogło być w pewnych momentach 3:1 dla Danii, ale strzały dobrze bronił Issakson

Pozdrawiam
Mateusz

...
Jak by było 3:1 to wtedy Szwecja strzeliła by jeszce dwie bramki
Nie każdy strzela w 90 minucie na 2:2 !!!!

Miał byc taki wynik i jest i każdy o tym wiedział nawed nie mozna było stawiac taki wynikm w zakładach - Polak mąndry

...
heh no Włosi też strzelili w ostatniej minucie z Bułgarami, tak samo Francuzi strzelili 2 bramki z Anglikami w 90 minucie i co z tego?to się zdarza