Siema wszystkim!
Po dłuższej przerwie wracam do treningów i potrzebuję małej porady. Miałem kontuzję, przez co przez ok. 1,5 roku byłem totalnie poza regularnym treningiem siłowym. Na szczęście wszystko już ogarnięte i mogę wracać na siłkę.
Problem w tym, że nie wiem, od czego teraz zacząć — trochę mięśni uciekło, a tłuszczu niestety przybyło
Dlatego pytanie do Was: patrząc na moją aktualną sylwetkę (i poniższe parametry), lepiej zacząć od redukcji, czy może od masy, a dopiero później próbować się dociąć na lato?
Z góry dzięki za każdą opinię i wskazówki!
Wiek: 20
Wzrost: 178 cm
Waga: 76 kg

Po dłuższej przerwie wracam do treningów i potrzebuję małej porady. Miałem kontuzję, przez co przez ok. 1,5 roku byłem totalnie poza regularnym treningiem siłowym. Na szczęście wszystko już ogarnięte i mogę wracać na siłkę.
Problem w tym, że nie wiem, od czego teraz zacząć — trochę mięśni uciekło, a tłuszczu niestety przybyło
Dlatego pytanie do Was: patrząc na moją aktualną sylwetkę (i poniższe parametry), lepiej zacząć od redukcji, czy może od masy, a dopiero później próbować się dociąć na lato?
Z góry dzięki za każdą opinię i wskazówki!
Wiek: 20
Wzrost: 178 cm
Waga: 76 kg

Krzysztof Piekarz