SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z erekcją - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
Witam. Mam spory problem.Mianowicie od jakiego czasu zmagam się ze slabą erekcją. Nie wiem czy jest to spowodowane przemęczeniem czy stresem ( mam go trochę...). Jednak czy w wieku 21 lat można mieć takie problemy?
Czytałem sobie trochę o tym i wydaje i się że w tym wieku jest to trochę niemożliwe. Co robić? Nie chcę od razu iść do lekarza ale również nie chcę się więcej tak męczyć ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243426
Stres, zwłaszcza długotrwały, może mieć istotny wpływ na funkcjonowanie seksualne. Organizm pod wpływem stresu produkuje większe ilości kortyzolu, co może negatywnie oddziaływać na libido i zdolność do utrzymania erekcji. Przemęczenie również nie jest bez znaczenia, gdyż brak odpowiedniej regeneracji organizmu może prowadzić do obniżenia poziomu energii i ogólnego spadku formy fizycznej, co z kolei wpływa na sprawność seksualną. Mozna wykorzystac np tehcniki medytacji, joge, czy skorzystac ze suplementacji wplywajacej na obnizenie etresu jak ashwagandha, l-teanina oraz tych, ktore nieco podkreca libido jak maca, tribulus czy horny goat weed, doraznie mozna ratowac sie czyms z dodatkiem tadalafilu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Oczywiście, że w tym wieku również mogą występować problemy ze słabym libido, czy też erekcją. Nie tylko wiek sam w sobie odgrywa tutaj znacznie. Wiek odgrywa pod tym względem znacznie, z tego względu, że większość z nas popełnia błędy stylu i higieny życia. Wraz z latami i ciągłymi stresami, używkami, lekami, odżywianiem, brakiem lub zbyt wysoką aktywnością fizyczną, czy też poziomem tkanki tłuszczowej gospodarka hormonalna niestety dostaje w kość. Ty jesteś jeszcze młody, więc wystarczy postarać się wyeliminować główne powody, o których sam napisałeś.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 20660 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577465
Zacznij od analizy trybu życia, wprowadź zmiany. Praca stres regeneracja sen aktywność relax & fun

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 261
Oj można.... Sama również jestem niewiele od Ciebie starsza, mój mąż również a nie domagał w ostatnim czasie. Poza tym uspokój się bo jest wiele sposobów na to aby postawić go do pionu. Możesz wybrać sie do urologa bo to nie jest żaden wstyd. Sama jednak polecałabym sie tak nie stresować , czasami wystarczy jedynie jakaś ziołowa tabletka.Mój bierze codziennie tabletki Cum on. Przypisał mu je urolog. Są jednak bez recepty tak wiec możesz sobie sam je przetestować bez konieczności wizyty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 203
Na pewno stres nie ułatwia współżycia, może spróbuj brać jakieś zioła na ten stres, ja akurat z erekcją nie mam problemu ;) pewnie z racji tego ze jestem dziewczyną ale też mam sporo stresów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42
Próbowałem brać jakies środki na uspokojnenie, melisę ale średnio to na mnie działa ;/ Niby jest lepiej ale jednak erekcja jest kiepska.Zastanawiałem się nad wykonaniem sobie badań....
Jaki jest skład cum on?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Skład jest taki, że warto zapomnieć o nim zanim jeszcze pomyślisz. Tego typu wynalazki nie są warte wydawania pieniędzy i stosowania. Jedynie w przypadku osób mocno podatnych na sugestię. Wtedy placebo może w pewnym stopniu pomóc, ponieważ nastawienie psychiczne odgrywa tutaj, często dość znaczną rolę.

Niestety, ale takie podejście jak u Ciebie można porównać z leczeniem nowotworu witaminą C. Zamiast skupić się na istotnych aspektach w tym kierunku, o których pisaliśmy, Ty szukasz magicznych wynalazków.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 261
Jest to bezpieczny ziołowy środek tak wiec nie powinien spowodowac u Ciebie ządnych efektów ubocznych jeśli tego się obawiasz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamanie - krzywa ręka

Następny temat

Insulinooporność - porady

electro
Polecane artykuły