SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradzcie... proszę :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam drobne pytanko, otóż chce sobie jakoś klate bardziej wypukłązrobić i szersze grubsze ramiona tylko nie mam za bardzo pomysłu jakimi to moge zrobić ćwiczeniamy... :( jak ktoś wie pomóżcie każda podpowiedz mile widziana :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
http://www.kulturystyka.pl/atlas 

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Podciąganie szerokim nadchwytem i ćwiczenia na barki różnego rodzaju. A na uwypuklenie klaty to wyciskanie na ławce ,rozpiętki to ci klata urośnie.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
jesli interesuje cie trenig cykliczny to zapraszamy http://www.kulturystyka.pl/artykul120/ , wybierz grupe i ćwicz, jadaj , odpoczywaj , a efekty nadejdą same z czasem

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oj Onkelfaka mi nie chodzi o link bo te linki to ja wszystko znam mi chodzi o normalne porady jakiej np doradził mi Jakoś Leci bo tak to kumam o co chodzi krótko proście i zwięźle ppotrzebne mi informalcje a nie jakieslinki...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
to na szerokość barków dobre jest unoszenie ramion bokiem w górę w staniu, a na "wypukłość" klaty rozpiętki

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-09 22:06:42

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
aha jest jeszcze jedna taka sprawa :/ cośmi słabo idzie podciąganie aż wstyd pisać raz sie podciągne jak mi dobrze pójdzie :/ ****a wstyd :D no ale cóż trzeba być słabym żeby móc stać się mocniejszym jakie ćwiczenia sądobre na wytrzymałość ramion na sztandze później żebym siędobrze podciągał :( ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
żeby moć sie dobrze podciagać to proponuje podciągać sie byle jak np. z podskoku i opuszczać bardzo powoli

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18182
jak masz problemy z podciaganiem to proponuje pociwczyc na wyciagu ,sciaganie do klatki i karku bo mozesz tam operowac ciezarem mnijeszym niz ciezar twojego ciala
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyce

Następny temat

Stałe obciążenie w treningu na siłę???

electro
Polecane artykuły