SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

El.MŚ 2022 Katar grupa Polska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18463

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
Koszyk 1: Belgia, Francja, Anglia, Portugalia, Hiszpania, Włochy, Chorwacja, Dania, Niemcy, Holandia;

Koszyk 2: Szwajcaria, Walia, Polska, Szwecja, Ukraina, Austria, Serbia, Słowacja, Turcja, Rumunia;

Koszyk 3: Rosja, Węgry, Irlandia, Czechy, Irlandia Północna, Norwegia, Islandia, Szkocja, Grecja, Finlandia;

Koszyk 4: Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Albania, Izrael, Bułgaria, Białoruś, Gruzja, Luksemburg;

Koszyk 5: Cypr, Armenia, Wyspy Owcze, Azerbejdżan, Kazachstan, Estonia, Kosowo, Łotwa, Litwa, Andora;

Koszyk 6: Malta, Mołdawia, Liechtenstein, Gibraltar, San Marino.

Najlatwiej Dania,Finlandia,Luksemburg,Andora,San Marino
Najtrudniej Hiszpania,Rosja,Bośnia,Kazachstan
Losowanie za tydzien
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Przecież juz dawno jest:https://www.sfd.pl/Mistrzostwa_Świata_Katar_2022-t1217082.html

ps Twój usunąłem bo juz ten był wcześniej


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2022-04-01 22:07:06

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Życzyłbym sobie Norwegów w grupie.Ciekaw jestem bardzo tej ich fajnej generacji piłkarzy na czele z Odegaardem i Haalandem.A uniknąć chciałbym Italii z uwagi na to że ostatnio dośc często z nimi gramy.


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2020-11-29 16:32:47

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
Oby nie Ruscy z 3
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
z pierwszego koszyka na dzień dzisiejszy dla nas chyba najlepsze by byly: Holandia(patrząc na ostatnie mecz z nimi-nie było aż tak źle) albo Chorwacja(mocno obniżyli loty od wicemistrzostwa). Z pozostałymi będzie ciezko bo albo są zbyt mocni,albo nie umiemy z nimi grać(jak z Duńczykami)

z trzeciego koszyka Finlandia albo Grecja. Z tymi pierwszymi łądnie nam ostatnio poszło, a Ci drudzy dołują ostatnio.

z czwartego najsilniejsi wydają się Bośniacy i Słoweńcy,zaskoczyć potrafi też Albania

a reszta to powinny być obowiązkowe pozycje do wygrania

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
Z1 koszyka zdecydowanie wybieram Danie,wygralismy z nimi u siebie za Nawalki ewentualnie Anglia jeszcze.3 koszyk to oby nie Rosja
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a w rewanżu za Nawałki zmłócili nas 4:0...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
No tak,ale 3 pkt zdobylismy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
Anglia,Wegry,Albania,Andora,San Marino 2 miejsce powinnismy zajac
...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151

Całkiem ok chyba to losowanie.


Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2020-12-07 19:16:43

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1195 Napisanych postów 1491 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6405
San marino andore ogramy.Albanie i Wegry tez powinni klepnac.Anglia poza zasiegiem chyba
...
Napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 17914 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 198151
Patrzac na to jak pod wodza wuja gramy z top ekipami,to raczej nie robił bym sobie większych złudzeń tym bardziej ze potencjał w ofensywie to Anglia ma zabójczy.Zresztą dostać sie do baraży to jedno,a z nich awansować do turnieju to juz zupełnie inna bajka




Początek eliminacji ciężki,ale może to i lepiej...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer Champions League 2020 - 2021

Następny temat

FIFA The Best 2020 (Lewandowski najlepszym piłkarzem świata)

electro
Polecane artykuły