SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 366
A może będzie lepszy po treningu Top Mass Olimpa bo jest 43g węgli i 43g biała ??? A może mi ktoś jeszcze odpowie czym się różni Top mass Olimpa od Profi Whey Mass i który jest lepszy bo skład mają prawie identyczny???
Dzięki.
Krzysiek.

krisis

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
top mass ma chyba różne rodzaje białka, a profi whey mass mieszaninę białek serwatkowych i chyba nieznacznie więcej białka ogólnie, i uważam, że po treningu możesz brać z powodzeniem zarówno jeden jak i drugi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 366
meteorr czy uważasz że dobrze jest pić rano na czczo sheika z Top Masa???

krisis

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli nie przeszkodzi ci to w zjedzeniu porządnego posiłku to możesz rano pić top massa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2060
mi sie zdaje, ze rano lepszy bylby gainer, ze wzgledu na przewage wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
A mi sie wydaje , że lepiej bedzie jak zje pozadny posiłek a nie zaczyna dzień od gainera. Nie stosowac odzywek jako głównego czynika dzieki , któremu dojdziecie do zamierzonych wymiarów. Podstawa jest dieta , po drningu dla mnie przunajmniej lepiej wypic weglowodany w postaci Carbo (cytryna mniam) a po parunastu minutach zjesc dobry posiłek.

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2060
no, masz racje :)
ja mam problemy z dietka, ale zawsze (no... prawie) trzymam sie takiego schematu:
-carbo na trening
-bialko pol godziny po
-makaron z serem godzinke pozniej

jasne, ze najwazniejsze jest zwyczajne jedzonko! :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2060
a jeszcze jedno, SzoHo18!
co rozumiesz przez porzadne sniadanie? bo mi sie wydaje, ze najwiecej trace wlasnie na nim jedzac dwie (kiedys, teraz to pol... ale to minie, mam nadzieje) kanapki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
Co rozumiem zalezy jaka mma diete ale na sniadanie jem płatki , serek wiejski chleb razowy z poledwica i po 2-3godz pije białko jezeli nie moge zjesc nastepnego posiłku , albo jem tuna

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy posiłek

Następny temat

co o tym sądzicie???

electro
Polecane artykuły