SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Aktualne badania - niepełna erekcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
Cześć wszystkim. Zrobiłem badania o których pisałem w poprzednim temacie i mam pytanie, czy tutaj w tych badaniach można znaleźć przyczynę niepełnej erekcji podczas wzwodu oraz osłabionego libido? Fajna jakby mniej ukrwiona i słabsze czucie - poranne wzwody to rzadkość i niepełne. Przy kobiecie często faja odmawia posłuszeństwa. Hormony ok? Pozdro




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
Czekam jeszcze na wyniki t.wolnego i dht
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
W zasadzie można by się jedynie przyczepić do prolaktyny , która jest na granicy . Najczęstszym objawem nieprawidłowości są wszelkiego rodzaju zaburzenia funkcji seksualnych. Pojawiają się problemy z erekcją, spadek ochoty na seks, utrudnienie ejakulacji, a także zaburzenia płodności (oligospermia, zmniejszenie ruchliwości plemników, zmniejszenie objętości ejakulatu).Warto przyjrzeć się temu problemowi i za jakiś czas powtórzyć badania jeżeli poziom nie będzie spadał to proponuje wizytę u endokrynologa .

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
flex1976
W zasadzie można by się jedynie przyczepić do prolaktyny , która jest na granicy . Najczęstszym objawem nieprawidłowości są wszelkiego rodzaju zaburzenia funkcji seksualnych. Pojawiają się problemy z erekcją, spadek ochoty na seks, utrudnienie ejakulacji, a także zaburzenia płodności (oligospermia, zmniejszenie ruchliwości plemników, zmniejszenie objętości ejakulatu).Warto przyjrzeć się temu problemowi i za jakiś czas powtórzyć badania jeżeli poziom nie będzie spadał to proponuje wizytę u endokrynologa .

Flex, a jakby zarzucić połówkę Dostinexa?
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
Możesz spróbować

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
flex1976
Możesz spróbować


Siemanko ponownie. Zarzucilem 2 dni temu połówkę Dostinexa samopoczucie na plus i fajka jest sztywniejsza i twardziejsza - możliwe że przyczyną była prolaktyna pod ta górna granica? Jeżeli teraz przykładowo zbilem prolke to za jakiś czas będę musiał ją zbić znowu? Kilka razy robiłem badania hormonów dot moich problemów i prolka zawsze była w wyższej połowie a raz ponad granicą tylko wtedy w labie była norma do 19 nmol
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
Za tydzień zarzuć druga połówkę i za kilka dni badanie zrób na ile Ci zbiło . Co prawda niektórzy twierdzą , ze zbita prolka do zera to nie problem . Prolaktyna w zbyt wysokich zakresach po prostu szkodzi zdrowiu i uprzykrza życie, ale zbyt niski jej poziom także może być źródłem problemów. Np brak satysfakcji seksualnej (pomimo aktywności płciowej),zaburzenia metabolizmu węglowodanów (obniżenie wrażliwości insulinowej), zaburzenia gospodarki lipidowej itp . Najlepiej kontrolować żeby była w połowie normy


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-05-10 12:55:23

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
flex1976
Za tydzień zarzuć druga połówkę i za kilka dni badanie zrób na ile Ci zbiło . Co prawda niektórzy twierdzą , ze zbita prolka do zera to nie problem . Prolaktyna w zbyt wysokich zakresach po prostu szkodzi zdrowiu i uprzykrza życie, ale zbyt niski jej poziom także może być źródłem problemów. Np brak satysfakcji seksualnej (pomimo aktywności płciowej),zaburzenia metabolizmu węglowodanów (obniżenie wrażliwości insulinowej), zaburzenia gospodarki lipidowej itp . Najlepiej kontrolować żeby była w połowie normy




Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-05-10 12:55:23

Więc tak jestem po 6 dniach od połówki dostinexu , wzwód już jest pełny, fajka sztywna. Nie mam zbytnio jak się wybrać na badania żeby zobaczyć na jakim poziomie mam prolke ale wnioskuje że mam lipę z fajka jeżeli prolka jest w wyższej granicy - "Pewnie taki Pana urok". Co prawda nadal zastanawia mnie brak porannego wzwodu.

Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2020-05-14 18:17:02
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
Dziś zarzucilem kolejna połówkę dostinexu a w zasadzie druga czyli od pierwszej dawki minęło 10 dni - wczoraj i przedwczoraj jakoś zauważyłem że wzwód znowu był słabszy dziś po zarzuceniu połówki wzwód znowu się polepszył - może to znaczyć ze prolaktyna znowu zbliżyła się do górnej granicy po tak krótkim czasie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
Dziś po 13 dniach znów zrobilem kontrolne badania hormonalne bo erekcja kolejny raz nie jest zadowalająca jak i libido. Kolejny raz wybiło mi prolke , od ostatniej połówki dostinexa minęło 13 dni, natomiast Teściu ma tendencję spadkowa pewnie przez prolke. Tak zastanawiam się czy shbg nie jest lekko za wysokie? Ostatnio badałem także DHT wynik - 535 // 250-990 pg/ml. Natomiast tu wyniki z dzisiaj.








Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2020-06-01 15:34:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10922
@refresh
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzenie chrząstki

Następny temat

Żywność a Objawy

electro
Polecane artykuły