Szacuny
4
Napisanych postów
313
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
4549
Jestem na diecie, ponieważ zbijam wagę na MPJ i troszkę jestem osłabiony. Co polecacie na pobudzenie?
Proszę pamiętać o badaniach na zawodach i raczej nie proponować np efedryny, która chyba jest środkiem niedozwolonym.
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1409
mam zapytanie-jaki jest sklad THERM'Y I TIGHT'A?
Nie bójmy się cierpieć, ale nauczmy się cierpieć wtedy, gdy ktoś naprawdę nam sprawił ból i jest wart naszego cierpienia...
Nie bójmy sie żyć, bo życie to długa droga, przez którą każdy z nas musi przejść...