SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś VS coś...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 788
panowie na co stawiacie(3/4 tyg)?
Opcja nr 1:whey pro matrix 1500g Olimpu, L-glutamine 200 mesh kapsułki Treca i carbo 1000g Olimpu, stosując:białko do uzupełnienia braków z diety ,glutaminke po treningu jako antykatabolik a carbo przed jako energie do wysiłku.
Opcja nr 2:wpc80 1000g Extensora,240+120 kapsułek bcaa Treca i carbo 1000g Olimpu, stosując:białko do uzupełnienia braków z diety(tu mniejsza ilość,bcaa jako antykataboli przed treningiem i carbo jako taka dokładka po treningu.
1 i 2 opcja waha sie w cenie ok 190pln a ja waham sie co do wyboru...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiesz mietki ale czasami warto sobie umilic czyms smacznym rygorystyczna diete ;)

co do pytania to opcja numer 2, tylko kup wiecej bialka i carbo, a bcaa zamien na tauryne :)

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-09 01:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Białko carbo tauryna
bcca i glute wywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
wez samo bialko i carbo w wiekszych ilosciac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
kłart konkretnie mu pomogłeś btw. ja za niedługo zaczynam kurejszyn podobną do 2 opcji.. fięc proponuje ci opcje..1

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
jw.
bialko + carbo - najlepiej na tym wyjdziesz

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 788
no to wychodzi na to że pasowałoby kupić 2000g wpc Extensora i do tego 4000g carbo Olimpu,ale tu małe ale po co mi większa ilość carbo skoro zaleca się go głównie po treningu ew. w trakcie a ja ćwiczę 3xtyg zalecana dawka to 50/60g więc 1000g spokojnie powinno wystarczyć na ok. 1 m-c.Poza tym jak sobie w wyszukiwarce szukałem czegoś o najlepszym antykataboliku to większość skłaniała sie ku l-glutaminie,potem bcaa ale że drogo inni że hmb ale że to jakiś przypałowy wynalazek i mało kto wspominał o carbo wiec dlaczego tutaj taka opinia a jeśli już ktoś mi uzasadni to carbo to mając ilość 4kg jak najlepiej stosować i jak uzupełnic brak aminokwasów(może sie nie znam ale węgle a aminy to chyba troszke co innego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Ale będziesz przynajmniej miał na dłużej to Carbo, ale lepiej zrobisz jak kupisz Carbo Hi teca lub Treca. Z tych antykatabolików to postaw na BCAA lub glutaminę T6 , a najlepiej jak zastosujesz białko serwatkowe bo ono dobrze dzieała antykatabolicznie. Carbo też działą antykatabolicznie bo po treningu jest silny katabolizm mięśni i dostarczenie energii w postaci węgli sprawia ze organizm z nich korzysta , a nie spala mięśnie wtakim wymiarze jak byś nie brał carbo.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dlaczego Carbo Olimp jest zle?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Ja nie napisałem że jest złe.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
no dobra napisales tak "lepiej zrobisz jak kupisz Carbo Hi teca lub Treca" czemu lepiej? Intresuje mnie to...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no wlasnie Słaby... dlaczego nie olimp?? przecież to dobre carbo...no może oprócz tego cytrynowego bo mnie do szewskiej pasji doprowadzało, ale to moja subiektywna opinia... ale np. truskawkowe jest rewelacja! mniam :) czego nie można powiedzieć o MLO. miałem to chyba z 6 lat temu i kupiłem ostatnio pod koniec zeszłego roku... oprócz tego, że zmienili się kolarze na etykiecie, mają bardziej nowoczesne stroje, smak i konsystencja oraz rozpuszczalność jest na tym samym miernym poziomie :( pamiętam jak trenowałem kolarstwo górskie i brałem to carbo do trzech bidonów... czasu na przygotowanie miałęm niewiele a to cholerstwo nie chciało się rozpuszczać ile ja zawsze nakląłem sie na to! a innego w całej częstochowie nie było :) ehh... to były czasy :)

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K R E A T Y N A - jaka? jak?

Następny temat

..::Natural Sterol Complex:::..

WHEY premium