SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MP Juniorów do lat 16, 20 i Weteranów w TSK - Kielce 21-22.04.2018 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13023
czytam komunikat zawodów i takie coś mnie zastanawia: "VI.NAGRODY 1.Zawodnicy którzy zajmą miejsca 1-
3 w każdej kategorii wagowej juniorek i juniorów zostaną nagrodzone medalami. 2.Każda zwyciężczyni i zwycięzca w kategorii wagowej juniorek i juniorów zostaną nagrodzeni statuetkami lub pucharami 3.
Zawodnicy którzy zajmą miejsca 1 -3 w klasyfikacji Najlepszej Juniorki oraz Najlepszego Juniora
zostaną nagrodzone pucharami. 6.Zawodnicy którzy zajmą miejsca 1 -3 w kategorii wagowej weteranek i weteranów zostaną nagrodzone medalami." Czy to jakaś pomyłka czy organizator zaoszczędzić "parę groszy" postanowił na pucharach dla weteranów jako nagrody w kat, wagowych? Juniorzy puchary i medale za pudło, weterani tylko medale. Opłata startowa juniorzy 100 zł, weterani 120 zł. Takie standardy podwójne, jeżeli to nie przeoczenie czy pomyłka to nie fajny olewczy gest ze strony organizatorów.
...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 767 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
Nie wiem jak będzie do końca, ale weteranów jest nie dużo, ja jak będę robił to damy za open.

gregorterm

...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
Powiem tak że mnie MP zawsze kojarzyły się z medalami , natomiast Puchar Polski jak najbardziej z pucharami jako nagrody a do tego medale...
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy krytykować organizatora za brak pucharków czy jakiś nagród dla którejkolwiek grupy zawodników.
A 120zł to wcale nie tak duża opłata biorąc pod uwagę ilość wydatków...
...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 767 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
DanielG78 żartowałem, a tak poważnie to rozmawiałem o tym, maja być też dla weteranów te puchary lub statuetki za pierwsze miejsca.

gregorterm

...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 767 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
Ja już nie raz powtarzałem, że prawdziwy sportowiec nie walczy o to co dostanie czy puchar czy nagrodę. ale startuje dla siebie aby się sprawdzić i konkurować z innymi. Wiele zawodów widz rangi MP nie mówię o wyciskaniu czy trójboju, że medale sa bardzo marne a nagród prawie zero.

gregorterm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13023
nie zrozumieliśmy się:), więc wyjaśnię dokładniej, nie chodziło mi o to czy są puchary i medale, jako nagrody, lecz o to że dla jednych są za pierwsze miejsca a dla innych również za pierwsze miejsca - nie. I o tą "nierówność" mi szło. Ja moi drodzy startowałem "dwadzieścia parę" lat temu w podnoszeniu ciężarów, dostając najczęściej w nagrodę jedynie dyplom, nie narzekałem, nikt nie narzekał, wszyscy dostawali to samo. O to mi idzie.



Zmieniony przez - DanielG78 w dniu 2018-04-08 22:13:58
1
...
Napisał(a)
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 767 Napisanych postów 16172 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 292870
Napisałem wyżej, będą puchary. Do dziś jeżdżę na zawody w podnoszeniu ciężarów i widzę że jest bardzo skromno.

gregorterm

...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
No niestety ale weterani zawsze byli i będą trochę na boku ... ale zdarza się że i my coś dostajemy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13023
więc jeżeli się upominamy o siebie to chyba nic złego? :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13023
a że są trochę na boku, to trochę szkoda, bo zobaczcie ilu zawodników światowej klasy mamy, którzy pomimo wieku już "dziadkowego" niemal, śmiało konkurują z młodszymi.
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XIX Mistrzostwa Brwinowa w WL - 9.06.2018 Brwinów

Następny temat

Akademicki Mistrzostwa Śląska w TSK - Bytom 03.03.2018 r

electro
Polecane artykuły