SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

takie malutkie pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 190cm i waże 101kg czy ta waga jest odpowiednia co do wzrostu .Chodzi mi tutaj o to że wg.skali to mam z 10 kg nadwagi.Więc jak to jest ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1402
Nie wiem jak dokłądnie wyglądasz - ale jeśli nie jesteś za przeproszeniem "spaślakiem" tylko raczej taka masa- mięśnie i tłuszczyk - to waga 101kg dla wzrostu 190cm to jak na ćwiczącego dobra waga.
Choć sprawdz sobie jakimś przelicznikiem (BMI - czy jakoś tak) czy masz rzeczywiście nadwagę!
Pozdrawiam!

Zapraszam na http://www.bartekmedon.prv.pl ! Wejdz a nie pożałujesz!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
NIe patrz na nielastyczne zbyt ogolne tabele
Co z tego ze wg tabeli masz nadwage jezli w lustrze wygladasz dobrze? I odrwotnie tak samo.
Innmi słowy patrz w lustro a nie na tym podobne GŁUPOTY
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
własnie mam pytanko czy ma ktos moze taka skale bede wdzieczny

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
zaraz mnie ****ica strzeli z tymi powiadomieniami!!!!!
zaadne nei dochodzi!
wpisz idealne proporcje w wyszkukiwarce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Jak wyżej ziomale pisali - popatrz na siebie a nie na tabele.
To zależy od Twojej budowy, zresztą przy Twoim wzroście taka waga to wcale nie jest dużo.
Ja przy 186 cm wzrostu ważę 95 kg i też wg tabeli mam nadwagę, ale patrzac na siebie mam niedowagę i trzeba mase dalej robić.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43847


sory że tak krzywo wycięte tu masz podane wymiary który są niby "idealnymi proporcjami"

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko czy węglowodany?

Następny temat

Praca Box a creatyna

electro
Polecane artykuły