...
Mam 190cm i waże 101kg czy ta waga jest odpowiednia co do wzrostu .Chodzi mi tutaj o to że wg.skali to mam z 10 kg nadwagi.Więc jak to jest ??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie wiem jak dokłądnie wyglądasz - ale jeśli nie jesteś za przeproszeniem "spaślakiem" tylko raczej taka masa- mięśnie i tłuszczyk - to waga 101kg dla wzrostu 190cm to jak na ćwiczącego dobra waga.
Choć sprawdz sobie jakimś przelicznikiem (BMI - czy jakoś tak) czy masz rzeczywiście nadwagę!
Pozdrawiam!
Choć sprawdz sobie jakimś przelicznikiem (BMI - czy jakoś tak) czy masz rzeczywiście nadwagę!
Pozdrawiam!
Zapraszam na http://www.bartekmedon.prv.pl ! Wejdz a nie pożałujesz!
...
NIe patrz na nielastyczne zbyt ogolne tabele
Co z tego ze wg tabeli masz nadwage jezli w lustrze wygladasz dobrze? I odrwotnie tak samo.
Innmi słowy patrz w lustro a nie na tym podobne GŁUPOTY
Co z tego ze wg tabeli masz nadwage jezli w lustrze wygladasz dobrze? I odrwotnie tak samo.
Innmi słowy patrz w lustro a nie na tym podobne GŁUPOTY
...
własnie mam pytanko czy ma ktos moze taka skale
bede wdzieczny
bede wdzieczny===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________
...
zaraz mnie ****ica strzeli z tymi powiadomieniami!!!!!
zaadne nei dochodzi!
wpisz idealne proporcje w wyszkukiwarce
zaadne nei dochodzi!
wpisz idealne proporcje w wyszkukiwarce
...
Jak wyżej ziomale pisali - popatrz na siebie a nie na tabele.
To zależy od Twojej budowy, zresztą przy Twoim wzroście taka waga to wcale nie jest dużo.
Ja przy 186 cm wzrostu ważę 95 kg i też wg tabeli mam nadwagę, ale patrzac na siebie mam niedowagę i trzeba mase dalej robić.
Pozdrawiam.
To zależy od Twojej budowy, zresztą przy Twoim wzroście taka waga to wcale nie jest dużo.
Ja przy 186 cm wzrostu ważę 95 kg i też wg tabeli mam nadwagę, ale patrzac na siebie mam niedowagę i trzeba mase dalej robić.
Pozdrawiam.
"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
tu masz podane wymiary który są niby "idealnymi proporcjami" 