Witam!
Mam 18 lat i uprawiam zawodowo kolarstwo. Scigam sie juz jakies 4 sezony. Chcialbym zebyscie mi podpowiedzieli co lykac zeby zwiekszyc sile miesni i w ogole wydolnosc organizmu. Chodzi mi o jakies srodki nie szkodliwe. Piszcie pelne nazwy. Niechcialbym sie takze kuc:] Pozdrawiam i dziekuje YoYo
Mam 18 lat i uprawiam zawodowo kolarstwo. Scigam sie juz jakies 4 sezony. Chcialbym zebyscie mi podpowiedzieli co lykac zeby zwiekszyc sile miesni i w ogole wydolnosc organizmu. Chodzi mi o jakies srodki nie szkodliwe. Piszcie pelne nazwy. Niechcialbym sie takze kuc:] Pozdrawiam i dziekuje YoYo
Krzysztof Piekarz