Witam wszystkich ostatnio przy grze w siatkówce pojawił się ból łokcia , na siłowni ćwicze już ponad 5 miesięcy , obecnie trening na mase , rozgrzewka zawsze była , ból jest jak by w środku promieniujący , stosuje teraz maść chłodzącą Ziaji czy jakoś tak :D i sciągacz czy może mi ktoś powiedzieć czy są oprócz tego jakieś naturalne sposoby na przyśpieszenie regeneracji tego stawu ? teraz musze zrobić ponadto przerwe od treningu bo ból podczas wysiłku staje sie nie do wytrzymania :/ , nie wiem co robić prosze o pomoc ;/
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Należało by zdiagnozować przyczynę bólu bo tak to trudno cokolwiek doradzić.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
nie ćwiczysz 'już 5 miesięcy' a TYLKO 5 miesięcy
niedługo ludzie po 4 tygodniach cwiczen na silowni beda pisać ,ze JUZ tyl trenują , a staż do kilku lat to w tym sporcie tyle co nic , odnosnie głównego problemu - wizyta u lekarza, a nie proba leczenia sie przez internet
niedługo ludzie po 4 tygodniach cwiczen na silowni beda pisać ,ze JUZ tyl trenują , a staż do kilku lat to w tym sporcie tyle co nic , odnosnie głównego problemu - wizyta u lekarza, a nie proba leczenia sie przez internet
1
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz