Witam. Zaczynam na siłowni, proszę o radę czy mam zredukować czy masować. Mam mało mięśni szczegołnie u góry a tłuszczu sporawo szczególnie na udach i pośladkach. Chciał bym zbudować masywną górę. Proszę o rady.
Dane: 92kg
Wzrost: 193cm
Wiek: 21 l.
Plan treningowy: 5x5
Staż: 1 tydzień
Zmieniony przez - mysliwiec95 w dniu 2017-03-27 09:57:30
Dane: 92kg
Wzrost: 193cm
Wiek: 21 l.
Plan treningowy: 5x5
Staż: 1 tydzień
Zmieniony przez - mysliwiec95 w dniu 2017-03-27 09:57:30
Krzysztof Piekarz