Dzień Dobry.
Mam 26 lat, 181 cm wzrostu. Ćwiczę na siłowni około 9 lat. Postanowiłem zrobić pierwszą w życiu redukcję celem odsłonięcia nieco szczegółów i konturów sylwetki. Około 25%bf na moje oko - niestety nie mam gdzie zrobić szczegółowego pomiaru. Podparzyłem na zdjęciu w dzienniku.
Treningi to 4x w tygodniu split, brak cardio. Co drugi dzień w domu spięcia brzucha i planki.

Mam 26 lat, 181 cm wzrostu. Ćwiczę na siłowni około 9 lat. Postanowiłem zrobić pierwszą w życiu redukcję celem odsłonięcia nieco szczegółów i konturów sylwetki. Około 25%bf na moje oko - niestety nie mam gdzie zrobić szczegółowego pomiaru. Podparzyłem na zdjęciu w dzienniku.
Treningi to 4x w tygodniu split, brak cardio. Co drugi dzień w domu spięcia brzucha i planki.

Krzysztof Piekarz