Sobie czytalem artykuly i wyczytalem ze mozna laczyc gainer+kretka+woda zaraz po treningu....I mam pytanko czy moge wypis sobie bialko(protein 80-olimpa) + woda tez zaraz po treningu czy to nie zaszkodzi kreatynie bo narazie pije bialko 30-40 min. po treningu a kretke od razu !!!! Ale nasuwa sie jeszcze pytanko takie, ze czytalem ze najlepiej pic białko lub gainer wlasnie 30-40 min. po treningu bo schodzi dosyc krew z opuchnietych miesni i lepiej zaczyna wchlaniac niezbedne substancje..Bo gdy wypijemy zraz po treningu to miesnie sa napompowane krwia i jeszcze niemoga na "maxa." wchlaniac !!! Niewiem czy to prawda bo gdzies to kiedys wyczytalem .Pozdrawiam i dzieki za udzilona odp.!!!!
Sieeeema
)
Krzysztof Piekarz
