Patrz żeby rozlewanie było w kraju z którego pochodzi. Ja osobiście lubię ciężkie i gęste wina i takie wybieram , np: portada , ze średnio ciężkich lubię cono sur 

1
Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html






