Wziąłem to wtedy na poważnie i nie grałem w nic prawie. Ale tak naprawdę nie mogę wytrzymać bez gry. Ja muszę grać!!!!
Moja droga mamusiateż karze mi ograniczać grę.
Czy są na to jakieś ćwiczenia?? Może takie jakie stosują siatkarze jeżeli wogóle coś robią w tej materii? Od jakiego wieku najbezpieczniej jest zacząć grać żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko skrzywienia?
Obecnie ma minimalną skoliozę jakiś 1cm. Czy tosię głównie krzywi od ataku?
Martwie się też dlatego, że wszyscy siatkarze ci wysocy to potworne garbusy
łoojeessoo dałbym ci soga, ale nie wiem czy można bez abona
>>>-- Le Parkour --<<< czyli zajęcie, które nie ma jeszcze liderskiej pozycji w naszym kraju
Krzysztof Piekarz
domowe
