Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Leżąc (EQ) Keflavik-Islandia 18-20.08.2016 r.

Jest liderem w tym dziale Szacuny 5271 Napisanych postów 19367 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336324
No cóż niedługo będą wyciskać z wysokości pasa....w dziwnym kierunku idą te przepisy
...
gregorterm Moderator
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No cóż, wina też przede wszystkim koszulek, coraz ciaśniejszych zawodnicy używają a najgorzej jest właśnie w tych kategoriach najcięższych.

gregorterm

...
Zgadza się , konstrukcja koszulek powoduje zmianę toru wyciskania....im twardsza tym bardziej ruch wygląda dziwnie,,nienaturalnie,,
...
Link do wyników końcowych Mistrzostw Europy seniorów i juniorów oraz seniorek i juniorek.

gregorterm

...
Jeszcze tylko krótkie podsumowanie startu naszych reprezentantów.
TRZY ZŁOTE I JEDEN SREBRNY MEDAL POLSKICH WYCISKACZY NA MISTRZOSTWACH EUROPY – W cieniu Igrzysk Olimpijskich wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Leżąc, które odbyły się w Keflavik/Islandia, gdzie trzy złote medale wywalczyli nasi panowie i srebro nasza jedyna zawodniczka. W najlżejszej kategorii wagowej Legniczanin Dariusz Wszoła zwyciężył pewnie w kategorii wagowej do 59 kg z wynikiem 180 kg. Kolejny medal na arenie międzynarodowej wywalczył Daniel Miller. Reprezentant Herkulesa Warszawa zwyciężył pewni w kategorii 83 kg z wynikiem 287,5 kg. Trzeci złoty krążek do kolekcji dorzucił niezmordowany weteran pomostów Jan Wegiera. Zakopiańczyk miał wszystkie trzy próby udane zaczynając od 290 kg , następnie 295 kg i w trzeciej próbie302,5 kg ustanawiając nowy rekord Świata Weteranów drugiej grupy wiekowej (50-59 lat). Nasz jedyny rodzynek wśród pań zawodniczka Tęczy-Społem Kielce Agnieszka Tuczykont wywalczyła srebrny medal w kategorii wagowej 63 kg z wynikiem 127,5 kg. Mimo iż startowało tylko trzech naszych reprezentantów Polska w klasyfikacji drużynowej wywalczyła trzecie miejsce.

gregorterm

...
Wielkie GRATY
Z drugiej strony trochę kiszka że na ME jedzie reprezentacja 4-ro osobowa....znowu braki finansowe.
...
Jak nie wiadomo o co chodzi to przede wszystkim wiadomo, że o kasę.

gregorterm

...
My jako weterani znamy ten problem....
...
Daniel Miler w akcji. Trzecie podejście ładnie wykonane.

gregorterm

...
NO COMENT !!!
Zdeklasował przeciwników...

Otwarte Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Plażowym Wielokrotnym - 25-26.06.2016 r.

Puchar Polski Strongman Starcie Tytanów - Trzcianka 02.07.2016 r.