Szacuny
0
Napisanych postów
1
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
11
Z czym najlepiej pić HCL kreatyny, kupiłem w proszku ale ze względu na to że to chlorek smakuje ( i działa ) jak woda z sola czyli powszechnie znany środek na wymuszenie wymiotów. Z czym najlepiej pić HCL kreatyny, tak żeby się rozpuściło i nie wywoływało odruchu wymiotnego?
Zmieniony przez - ry.ha w dniu 2016-07-07 09:58:45
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
na upartego mozna kupic kapsy puste i sobie samamu proszek ladowac do kapsuleK:) ale to juz wersja bardziej pracochlonna:) najlepiej zapic kwasnym sokiem i nie powinno byc problemow z odczuciami. na przyszlosc wersja w kapsach tez sie meczylem z kreatyna w formie HCL, ale na szczescie mialem smakową i nieco mniej byla dokuczliwa