Witam, chcę zaznaczyć ze jestem tu nowy i moge popełniać błędy :). A teraz do rzeczy w przyszłym roku tj lipiec 2017 chciałbym składać papiery do wojska. Czeka mnie tam test sprawnościowy który zawiera bieg na 3 km w 12 minut, 15 podciągnięć na drążku, 70 brzuszków w 2 mimuty i bieg wahadłowy w 30 sekund. Niedawno robiłem sobie ten test i wyszła tragedia 3 km w czasie 27 minut, ZERO podciągnięć na drążku nawet negatywy mi nie szły, 50 brzuszków, wahadła nie robiłem. Mam prośbę czy któryś z forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć co ćwiczyć na siłowni aby zaliczyć ten test. Na wszystko mam rok, nawet ponad rok, ważę 80 kg i mam 183 cm wzrostu. Mam dostęp do siłowni takze od wakacji zaczynam treningi chce także chodzić na basen.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Trening siłowy w postaci fbw +cardio po siłowni. W nietreningowe bieganie/basen
MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
...
kamil2189Witam, chcę zaznaczyć ze jestem tu nowy i moge popełniać błędy :). A teraz do rzeczy w przyszłym roku tj lipiec 2017 chciałbym składać papiery do wojska. Czeka mnie tam test sprawnościowy który zawiera bieg na 3 km w 12 minut, 15 podciągnięć na drążku, 70 brzuszków w 2 mimuty i bieg wahadłowy w 30 sekund. Niedawno robiłem sobie ten test i wyszła tragedia 3 km w czasie 27 minut, ZERO podciągnięć na drążku nawet negatywy mi nie szły, 50 brzuszków, wahadła nie robiłem. Mam prośbę czy któryś z forumowiczów mógłby mi podpowiedzieć co ćwiczyć na siłowni aby zaliczyć ten test. Na wszystko mam rok, nawet ponad rok, ważę 80 kg i mam 183 cm wzrostu. Mam dostęp do siłowni takze od wakacji zaczynam treningi chce także chodzić na basen.
Rok to dość dużo czasu ale nie jakoś bardzo dużo. Jeśli te 3 rzeczy musisz wykonać na zaliczeniu to w tym się szkol. Biegaj regularnie na zadanym dystansie bo te 3 km to jest dość krótki dystans.
Podciąganie na drążku albo zacznij od pomocy maszyny asystującej bądź gum ewentualnie partnera treningowego.
...
3 km w ponad 20 minut to rzeczywiscie tragedia musisz ten dystans przebiec w max 13 minut polecam zaczac biegac jak masz mozliwosc jak nakczesciej 4x w tyg zacznij od zaraz zrob sobie najpierw 2 km potem 2,5 i zwiekszaj dawaj z siebie wszystko
Zmieniony przez - RSNS w dniu 2016-06-04 08:31:20
Zmieniony przez - RSNS w dniu 2016-06-04 08:31:20
...
Tutaj masz ciekawy trening, który sam stosuje :)
https://www.sfd.pl/***TRENING_DLA_PRZYSZŁYCH_ŻOŁNIERZY***-t462955.html
Zmieniony przez - Zoltan112 w dniu 2016-06-04 09:48:26
Zmieniony przez - Zoltan112 w dniu 2016-06-05 11:11:04
https://www.sfd.pl/***TRENING_DLA_PRZYSZŁYCH_ŻOŁNIERZY***-t462955.html
Zmieniony przez - Zoltan112 w dniu 2016-06-04 09:48:26
Zmieniony przez - Zoltan112 w dniu 2016-06-05 11:11:04
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz