Przedstawione wyżej badania robiłam rok temu właśnie w lutym.
Macie może jakąś sugestię co mogłabym zjeść na II śniadanie i kolacje po treningu i w dni nietreningowe?
Zmieniony przez - Clarka w dniu 2016-02-16 15:59:06
Macie może jakąś sugestię co mogłabym zjeść na II śniadanie i kolacje po treningu i w dni nietreningowe?
Zmieniony przez - Clarka w dniu 2016-02-16 15:59:06
