SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

K-1 Saitama 27.03 matchups!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2705
ja rówież nie liczyłbym na wygraną Khatou z Sefo. Sefo słabo wypadł w ostatnich finałach, gdyż wystartował z niezaleczoną kontuzją golenia (miał ochraniacz), jak i był po chorobie (bodajże grypie a do tego miał stan podgorączkowy w trakcie walki). Nie stawiałbym również na Akebono w walce z Musashim, to nie MMA; Musashi łatwo poradzi sobie z tym fatmanem, jest za szybki jak dla takiego Akebono, a do tego będzie walczył w pełnym dystansie; obije go lowkickami. Ten sumoka nie potrafi zadać żadnego ciosu, w którymkolwiek poziomie, jedyne co potrafi, to pchać.
Stawiam 70% na wygraną Williamsa z Ignashovem

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3129
Wiliams żeby wygrać z Ignashovem musiałby obrać tą samą taktykę co Leko podczas walki z Białorusinem, Ale brakuje mu takich umiejętności bokserskich, doświadczenia czy timingu. Wiliams jest dobrym zawodnikiem
ale nie będzie miał czym pokonać skorpiona. Sefo z Khatu bez komentarza.
Hoost wygra z Bonjaskym przez KO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7799
Na stronie K-1 potwierdzone sa wszystkie wymienione wyzej walki, oprocz Hunta...
Jako prawdopodobni uczestnicy gali podani sa Abidi i Briggs, ale ani slowa o Huncie... No nic, zobaczymy...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7799


Duzy i maly...

Dalej nic nie wiadomo o udziale Hunta... Podobno sie nie moga dogadac w sprawie kontraktu... Ma ktos jakies newsy?

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
A tak z ciekawości...jakiej narodowości jest grubas??

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pekinczyk :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6245
Hawajczyk chyba

"Don't think; feel. It's like a finger pointing away to the moon.
Don't concentrate on the finger, or you will miss all the heavenly glory."
Bruce Lee in Enter The Dragon (1974)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3129
Chłopaki bieda, narazie jest pewne że będzie Hoost z Bonjaskym, Musashi z Akubono, Wiliams z Ignashovem, gdzieś tam jeszcze Mc Donald się kręci.
O Huncie wciąż ani słowa.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I co z tym Saletą???

Następny temat

Łódź - Vale Tudo

electro
Polecane artykuły