SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta redukcyjna 3000kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
Witam,
mam 21 lat i 190cm wzrostu, macham pare lat juz cięzarami lecz bez diety to i efekty kiepskie. Ostatnio jest motywacja do regularnych treningów i porządnej diety.
Jestem juz po 1 miesiącu diety - zrzuciłem 3kg, bez spadku siły. Miałem przez ten miesiąc catering dietetyczny na 3000kcal lecz niestety to droga spawa i teraz zaczynam walczyć dalej z nową dietą. Wrzucam do oceny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12396
Waga twa?

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
92kg aktualnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12396
Białko zbij do 2g na 1 kg masy ciała. Węgle mogą być. Tłuszcze daj 1-1.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
białka wychodzi mi 2,3g/kg, czy to jest za dużo przy redukcji? :o


Zmieniony przez - Kozixx w dniu 2016-02-17 16:26:01
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15314
Jw, 2 wystarczy za to wiecej tluszczu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12396
Kozixx
białka wychodzi mi 2,3g/kg, czy to jest za dużo przy redukcji? :o



Zmieniony przez - Kozixx w dniu 2016-02-17 16:26:01


a co Ci napisałem wcześniej ?

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12396
Kozixx
białka wychodzi mi 2,3g/kg, czy to jest za dużo przy redukcji? :o



Zmieniony przez - Kozixx w dniu 2016-02-17 16:26:01


a co Ci napisałem wcześniej ??

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po co komu weglowodany podczas robienia masy.

Następny temat

Fenomen wafli ryżowych

electro
Polecane artykuły