Witam z racji tego, iż jestem na diecie ketogenicznej od 5tyg. co prawda czuję się fantastycznie mimo to samopoczucie nie jest dla mnie wyznacznikiem zdrowia, chciałbym zrobić pod tym kątem badania kontrolne. Jakie badania powinienem zrobić? Kolejna sprawa czy wynik będzie miarodajny skoro od takiego czasu przyjmuję ww 30g/dobę., czy nie będzie zawyżony cholesterol etc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Wszystko zależy od pięniedzy :D
1. Lipidogram
2. Morfologia ogólna
3. Próby wątrobowe alat, aspat
4. GGTP
5. Bilirubina
6. Mocz ogólnie
7. Wolny testosteron
8. TSH, FT3, FT4
1. Lipidogram
2. Morfologia ogólna
3. Próby wątrobowe alat, aspat
4. GGTP
5. Bilirubina
6. Mocz ogólnie
7. Wolny testosteron
8. TSH, FT3, FT4
...
Ohoho myślałem o badaniach niezbednych. Ja widzialbym to tak
1. Lipidogram
2. Morfologia ogólna
3. Mocz
4.Testosteron
1. Lipidogram
2. Morfologia ogólna
3. Mocz
4.Testosteron
...
popuriWszystko zależy od pięniedzy :D
1. Lipidogram
2. Morfologia ogólna
3. Próby wątrobowe alat, aspat
4. GGTP
5. Bilirubina
6. Mocz ogólnie
7. Wolny testosteron
8. TSH, FT3, FT4
Upraszczając:
Morfologia + rozmaz,
Panel wątrobowy,
Mocz + kreatynina,
Lipidogram,
Jonogram,
TSH,
CRP,
Testosteron całkowity,
doping & zdrowie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
izotek 20 mg jak dawkowac
Następny temat
Krzysztof Piekarz