SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta i trening na budowę masy mięśniowej - pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 329
Ok, dzięki drogie Panie.
Właśnie ciekawa byłam na ile można wierzyć takim kalkulatorom.

Czyli tak: zwiększam tłuszcze,kaloryczność, obserwuje ciało. Wprowadzam masło zamiast tego serka kanapkowego.

A co z resztą? Jak powinien wyglądać rozkład BTW przy budowaniu masy mięśniowej?

@jurysdykcja: Czyli odradzasz chodzenie na Power Pump? Ogólnie bardzo lubię te zajęcia i chciałabym się dowiedzieć czy jest sens robić Power Pumpa + dobijanie na maszynach/wolnych ciężarach poszczególnych partii mięśniowych po nim?
Bo jeżeli nie ma to sensu, to pomimo mojej sympatii do tych zajęć odpuszczę je sobie. Chyba, że robienie ich dla przyjemności raz w tygodniu nie byłoby problemem? :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11179 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najważniejsza tak na prawdę jest przyjemność. Bo to, co serio daje efekty, to regularność i konsekwencja. Przez lata. Jak lubisz, to zostaw, ale traktuj to raczej jako cardio. No ja bym się bała po takim treningu brać się za ciężary, bo ciało już jednak jest zmęczone, nie to skupienie, łatwiej o kontuzję i ciężej o obciążenia, które będą stymulować wzrost mięśni. Tylko tak sobie to rozłóż w tygodniu, żeby mieć czas na regenerację.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieloryb na rowerze - jak schudnąć?

Następny temat

rzeźba?

electro
Polecane artykuły