No właśnie co to jest ten próg kaloryczny ????Bo dzięki licznikowi Khaine wyliczyło mi że mój próg wynosi ponad 3300 cal., ale co to znaczy ??Że tyle kalorii musze spożyć żeby co ????A podstawowa przemiana wyniosła troche ponad 2000 cal.Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi dokładnie ?Bo chce sobie dietke ułożyć na mase i nie wiem ile kalorii mam jeść żeby było dobrze, czy nie właśnie ok 3300 ????Nich ktoś odpisze.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...
Krzysztof Piekarz