Szacuny
0
Napisanych postów
7
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
30
Witam
Mam zamiar zacząć ćwiczyć okolo 4 dni w tygodniu ( bieganie, trening w domu - brzuszki, pompki), tak aby zgubić trochę brzuszka. Przy okazji nie tracąc mojej wagi. Dodaję zdjęcia mojej diety i kcal Pierwszy raz układam sobie dietę a więc proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję za ocenę i pomoc ! :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12579
Napisanych postów
162283
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243139
podbij bialo do 2g, ustaw sobie na 3000kcal na start, tluszcze i ich ilosc spoko moze zostac, przytniesz wegle.
co do posilkow sok pomaranczowy, margaryna, olej slonecznikowy musza zniknac, dorzuc orzechow, tlustych ryb, olej zmien na kokosowy do smazenia urozmaicaj tez zrodla wegli co do biala masz jeszcze chocby podroby, twarogi, wieprza
Szacuny
0
Napisanych postów
7
Wiek
32 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
30
Okej dzięki wielkie.
A czy godziny posiłków byłyby ok :
1. 7:00
2. 10:00
3. 14:00
4.17:00
5. 19 - 20:00
i w którym przedziale najlepiej byłoby trenować ? Między obiadem a "4" czy przed obiadem ?
Ułożyłem taką "jednodniową dietę" oczywiście będę zamieniał produkty, aby jedzenie ciągle nie było takie samo heh.
Dodam też że generalnie nie układam diety takiej "kulturystycznej" o ile mogę tak ją nazwać. Po prostu chcę zadbać o formę, nie musze wyglądać jak Pudzian etc. po prostu muszę zrzucić kawałek brzucha
Aha i czym mogę najlepiej zastąpić margarynę ? Tak aby jedzenie nie było zbyt "suche" ?
Zmieniony przez - Alex12341 w dniu 2015-09-02 22:32:06
Zmieniony przez - Alex12341 w dniu 2015-09-02 22:35:20
Zmieniony przez - Alex12341 w dniu 2015-09-02 22:37:48
Zmieniony przez - Alex12341 w dniu 2015-09-03 10:46:28
Zmieniony przez - Alex12341 w dniu 2015-09-03 10:46:53